Twee-onder-één-kap te koop: Buitenom 12, Rutten

Buitenom 12

Rutten-woonkern, Noordoostpolder

€ 417.500
Buurt Rutten-woonkern, RuttenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 130m²
130m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Rutten

Deze twee-onder-één-kapwoning aan Buitenom 12 staat in het rustige Rutten, een dorp in de Noordoostpolder. Met 130 m² woonoppervlak en een energielabel A+++ is het een zuinige woning. De prijs van € 417.500 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Noordoostpolder.

Buurt Rutten-woonkern

Rutten-woonkern is een kleine, overzichtelijke buurt met vooral eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Het is er rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. De buurt Rutten-woonkern heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen.

Leven in de straat

's Ochtends hoor je de kinderen naar basisschool De Leeuwerik fietsen, die om de hoek ligt. Voor de dagelijkse boodschappen moet je wel de auto pakken: de dichtstbijzijnde supermarkt, Jumbo, is vier kilometer verderop. Ook voor de middelbare school of een avondje uit ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De gemeente Noordoostpolder biedt verder veel recreatiemogelijkheden in de natuur.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Sloterwijk & Heinen Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 417.500
Prijs per m²€ 3.212
Woonoppervlakte130m²
Perceeloppervlakte268m²
Bouwjaar1976
EnergielabelA+++
BuurtRutten-woonkern
WijkRutten
GemeenteNoordoostpolder

Locatie

Buitenom 12, Rutten

Buurt statistieken

Gegevens uit Rutten-woonkern

Inwoners925
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Stationsweg 4
4260m
Aldi
Stationsweg 6
4356m
Lidl
Tramweg 16
4369m

Scholen

5 binnen 5 km

De Leeuwerik
Basisonderwijs · 119 leerlingen
278m
Basisschool de Meerpaal
Basisonderwijs · 140 leerlingen
4188m
Caleido
Voortgezet onderwijs · 62 leerlingen
4697m

Veelgestelde vragen

Over Buitenom 12, Rutten

Welk energielabel heeft Buitenom 12?

De woning aan Buitenom 12 in Rutten heeft energielabel A+++.

Is € 417.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 417.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 130 m² in Rutten. De woning heeft een uitstekend energielabel A+++, wat de lagere energiekosten verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is het energielabel A+++ tot stand gekomen?

Het energielabel A+++ is het best mogelijke label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt waarschijnlijk door goede isolatie, zonnepanelen of een warmtepomp.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 26,8 kilometer afstand. Dat is een flink eind, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool De Leeuwerik ligt op 278 meter afstand, dus op loopafstand. Andere basisscholen en middelbare scholen bevinden zich op 4 tot 5 kilometer afstand, in omliggende dorpen.