Twee-onder-één-kap te koop: Burg. Korstanjestraat 49, Klaaswaal
Verkocht onder voorbehoud
KopenHoeksche Waard2-onder-1-kapwoningenBurg. Korstanjestraat 49

Burg. Korstanjestraat 49

Klaaswaal Woonkern, Hoeksche Waard

€ 665.000
Buurt Klaaswaal Woonkern, KlaaswaalBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 157m²
157m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Klaaswaal

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1993 staat in een rustige straat in Klaaswaal. Met 157 m² woonoppervlak en een perceel van 450 m² is er volop ruimte. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €665.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Hoeksche Waard.

De buurt: Klaaswaal Woonkern

De buurt Klaaswaal Woonkern is een groene, veilige wijk waar bewoners om elkaar geven. Een bewoner zegt: "Een knusse, veilige omgeving waar iedereen om elkaar geeft." Een ander noemt "veel groen" als pluspunt, maar vindt het aantal voorzieningen beperkt. De buurt telt veel eengezinswoningen en koopwoningen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3.

Leven in de straat

Op doordeweekse dagen haal je brood bij de PLUS om de hoek (op 600 meter). Basisschool de Blieken is twee straten verder (op 400 meter), en voor de middelbare school fiets je naar Yuverta vmbo Klaaswaal, tien minuten lopen verderop. De gemeente Hoeksche Waard biedt verder rust en groen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VMK Makelaars & Taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 665.000
Prijs per m²€ 4.236
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte450m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA
BuurtKlaaswaal Woonkern
WijkKlaaswaal
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

Burg. Korstanjestraat 49, Klaaswaal

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.4
Perla
14-04-2025
.

.

7.9
Sabine
29-05-2024
Een knusse, veilige omgeving waar iedereen om elkaar geeft

Zeer goed. Wat wel beter kan is het aantal voorzieningen. Maar dit is alweer meer aan het groeien. Zo krijgen we weer een snackbar en een bloemenwinkel erbij

6.5
Andres
04-12-2023
Klaaswaal

Veel groen een pluspunt een minpunt is dat er weinig voorzieningen zijn er is alleen een plus en hoedenwinkel rest van de winkels gaan weg

Buurt statistieken

Gegevens uit Klaaswaal Woonkern

Inwoners3.525
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Voorstraat 34
577m
PLUS
J.A. Tiggelmanstraat 2A
4090m
Lidl
Polderlaan 6
4517m

Scholen

13 binnen 5 km

Basisschool de Blieken
Basisonderwijs · 130 leerlingen
193m
Christelijke Basisschool De Vliet
Basisonderwijs · 62 leerlingen
546m
Reformatorische Basisschool
Basisonderwijs · 130 leerlingen
757m

Veelgestelde vragen

Over Burg. Korstanjestraat 49, Klaaswaal

Welk energielabel heeft Burg. Korstanjestraat 49?

De woning aan Burg. Korstanjestraat 49 in Klaaswaal heeft energielabel A.

Is €665.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €665.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 157 m² met energielabel A in Klaaswaal. De woning heeft een ruim perceel van 450 m² en is gebouwd in 1993. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.