Twee-onder-één-kap te koop: Havezathelaan 4, Leusden
KopenLeusden2-onder-1-kapwoningenHavezathelaan 4

Havezathelaan 4

Buitengebied Leusden-Centrum Oost, Leusden

€ 1.075.000
Buurt Buitengebied Leusden-Centrum Oost, LeusdenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 162m²
162m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2014 staat in het groene buitengebied van Leusden. Met 162 m² woonoppervlak en een perceel van 298 m² is het een royale woning voor wie van rust houdt. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Leusden.

De buurt: Buitengebied Leusden-Centrum Oost

De buurt is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (99%) en vooral koopwoningen (91%). Het is er rustig, met 765 inwoners en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,8. De buurt Buitengebied Leusden-Centrum Oost heeft een lage stedelijkheidsgraad (4), wat past bij het groene karakter. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, kindvriendelijke omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek) of Jumbo (twee straten verder). Ook Albert Heijn is tien minuten lopen. Basisschool de Bongerd en KLA4 zijn beide op loopafstand. De gemeente Leusden biedt verder voldoende voorzieningen, al is een auto handig voor grotere uitstapjes.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Herbrink Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.075.000
Prijs per m²€ 6.636
Woonoppervlakte162m²
Perceeloppervlakte298m²
Bouwjaar2014
EnergielabelA
BuurtBuitengebied Leusden-Centrum Oost
WijkLeusden-Centrum Oost
GemeenteLeusden

Locatie

Havezathelaan 4, Leusden

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Leusden-Centrum Oost

Inwoners765
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Lidl
De Biezenkamp 75
1060m
Jumbo
De Biezenkamp 5
1122m
Albert Heijn
't Erf 9
1516m

Scholen

61 binnen 5 km

Basisschool de Bongerd
Basisonderwijs · 212 leerlingen
595m
Basisschool KLA4
Basisonderwijs · 265 leerlingen
615m
GBS Het Christal
Basisonderwijs · 151 leerlingen
999m

Veelgestelde vragen

Over Havezathelaan 4, Leusden

Welk energielabel heeft Havezathelaan 4?

De woning aan Havezathelaan 4 in Leusden heeft energielabel A.

Is €1.075.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Leusden. De woning is relatief nieuw (2014) en heeft energielabel A, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets goedkoper, maar de royale oppervlakte en het perceel maken deze prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Leusden, dus een auto is aan te raden. Het treinstation is 7,5 km verderop, wat betekent dat je er met de auto in ongeveer 10 minuten bent. Openbaar vervoer is beperkt, maar de rust en ruimte wegen daar vaak tegenop.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool de Bongerd en KLA4 liggen beide op ongeveer 600 meter, dus kinderen kunnen er zelfstandig naartoe lopen. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Leusden-centrum of Amersfoort, op 5,9 km afstand.