Twee-onder-één-kap te koop: Het Zool 9, Leeuwarden

Het Zool 9

Zuiderburen, Leeuwarden

€ 489.000
Buurt Zuiderburen, LeeuwardenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 143m²
143m² woonoppervlakte
Jumbo op 312m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Zuiderburen

Deze twee-onder-één-kapwoning aan Het Zool 9 in Leeuwarden ademt rust en ruimte. Met 143 m² woonoppervlak en een perceel van 335 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2000 heeft energielabel B, wat duidt op een zuinige basis. De vraagprijs van €489.000 ligt 24% onder het buurtgemiddelde van €643.333, wat deze woning scherp geprijsd maakt. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Leeuwarden.

Buurt Zuiderburen

Zuiderburen is een ruime, groene wijk in Leeuwarden. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,32. Een bewoner zegt: 'Erg fijn, ik woon er al mijn hele leven, alles is lekker dicht bij elkaar.' Een ander noemt het een 'hele fijne buurt, goede voorzieningen en winkels.' De buurt telt veel gezinnen: 53% van de huishoudens heeft kinderen. Meer weten? Lees verder over de buurt Zuiderburen.

Leven in de straat

Het dagelijks leven is hier gemakkelijk. Om de hoek vind je Jumbo voor de boodschappen, en twee straten verder ligt Poiesz. Voor de kinderen zijn er basisscholen als Klaverblad HB en IKC Wynwizer op loopafstand. Ook IKC Maxima en IKC Willem Alexander zijn vlakbij. De gemeente Leeuwarden biedt verder alle stedelijke voorzieningen op een paar kilometer afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Elfsteden Makelaars en Taxateurs B.V. op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 3.420
Woonoppervlakte143m²
Perceeloppervlakte335m²
Bouwjaar2000
EnergielabelB
BuurtZuiderburen
WijkHempens/Teerns & Zuiderburen
GemeenteLeeuwarden

Locatie

Het Zool 9, Leeuwarden

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.4
Mart
30-06-2024
Alles Un de buurt

Erg fijn ik woon er al mijn hele leven alles is lekker dicht bij elkaar dus dat is perfect er wonen veel gezinnen en kinderen dat is ook leuk

7.3
Meisje
27-08-2023
Top buurt!

Hele fijne buurt, goede voorzieningen en winkels.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuiderburen

Inwoners5.475
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Zuiderburen

Woningvoorraad1.979
Gem. WOZ-waarde€ 430.000
Koopwoningen87%
Huurwoningen13%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Jumbo
Kruisdobbe 4
312m
Poiesz
Zevenblad 12
878m
AH XL
Tijnjedyk 76
1335m

Scholen

54 binnen 5 km

Klaverblad HB
Basisonderwijs · 113 leerlingen
799m
IKC Wynwizer
Basisonderwijs · 251 leerlingen
816m
IKC Maxima
Basisonderwijs · 306 leerlingen
1015m

Veelgestelde vragen

Over Het Zool 9, Leeuwarden

Welk energielabel heeft Het Zool 9?

De woning aan Het Zool 9 in Leeuwarden heeft energielabel B.

Is €489.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €489.000 ligt 24% onder de gemiddelde vraagprijs van €643.333 in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs in Zuiderburen is €650.842, maar die woningen zijn gemiddeld 172 m². Deze woning is 143 m², dus de prijs per m² is €3.420, terwijl het buurtgemiddelde €3.761 per m² is. Daarmee is de prijs scherp.

Hoe is de buurt Zuiderburen om in te wonen?

Zuiderburen is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (94%) en gezinnen. Bewoners geven de buurt een 7,32 en noemen het 'fijn' en 'alles dichtbij'. Er zijn goede voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Het park of plantsoen is op 300 meter, ideaal om te wandelen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft 75% van de woningen label A en 25% label B, dus dit past in het gemiddelde. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Klaverblad HB en IKC Wynwizer liggen op ongeveer 800 meter. Ook IKC Maxima en IKC Willem Alexander zijn binnen een kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Leeuwarden, op 3,8 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Leeuwarden ligt op 5,1 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de auto of een kwartier met de fiets. Er zijn ook busverbindingen in de buurt.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van snelwegen?

De woning ligt in Zuiderburen, een rustige wijk in Leeuwarden.

Elfsteden Makelaars en Taxateurs B.V.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 3 bronnen