Twee-onder-één-kap te koop: Jonkerlaantje 30, Edam
Verkocht onder voorbehoud

Jonkerlaantje 30

Edam-Oude kom, Edam-Volendam

€ 720.000
Buurt Edam-Oude kom, EdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in de oude kom

Deze twee-onder-één-kapwoning aan het Jonkerlaantje 30 ademt de sfeer van het oude Edam. Met een woonoppervlak van 110 m² en een bouwjaar van 1920 heeft het huis authentieke details, maar ook een energielabel E, wat betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €720.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan twee onder een kapwoningen in Edam-Volendam.

De buurt: Edam-Oude kom

De buurt Edam-Oude kom is een levendige wijk met een mix van inwoners. Van de 2730 bewoners is een groot deel 45 jaar of ouder, maar er wonen ook gezinnen met kinderen. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn, twee straten verder (op 829 meter). Voor de kinderen is basisschool De Nieuwe School om de hoek (286 meter), en ook de Piramide en De Trimaran zijn op loopafstand. De omgeving is rustig, maar je bent zo in het centrum van Edam. De gemeente Edam-Volendam biedt daarnaast volop recreatiemogelijkheden.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RC Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 720.000
Prijs per m²€ 6.545
Woonoppervlakte110m²
Bouwjaar1920
EnergielabelE
BuurtEdam-Oude kom
WijkEdam
GemeenteEdam-Volendam

Locatie

Jonkerlaantje 30, Edam

Buurt statistieken

Gegevens uit Edam-Oude kom

Inwoners2.730
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Langemeerstraat 2 B
829m
Vomar
Wieringenlaan 1
1673m
Albert Heijn
De Stient 4
1918m

Scholen

17 binnen 5 km

De Nieuwe School. Jenaplanonderwijs.
Basisonderwijs · 191 leerlingen
286m
SG De Triade
Voortgezet onderwijs · 608 leerlingen
479m
Openbare Basisschool De Piramide
Basisonderwijs · 65 leerlingen
829m

Veelgestelde vragen

Over Jonkerlaantje 30, Edam

Welk energielabel heeft Jonkerlaantje 30?

De woning aan Jonkerlaantje 30 in Edam heeft energielabel E.

Is €720.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €720.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning van 110 m² met bouwjaar 1920 en energielabel E. In de buurt Edam-Oude kom zijn vergelijkbare woningen schaars, wat de prijs kan verklaren.

Wat betekent energielabel E voor de maandlasten?

Energielabel E geeft aan dat de woning minder zuinig is. Dit betekent dat je hogere energiekosten kunt verwachten dan bij een woning met label A of B.

Hoe is de bereikbaarheid van Edam-Oude kom?

Het treinstation ligt op 8,4 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op busverbindingen. De omgevingsadressendichtheid van 1152 duidt op een matig stedelijk gebied, wat betekent dat voorzieningen op fietsafstand liggen.

Zijn er scholen in de buurt?