Twee-onder-één-kap te koop: Kanaalstraat 11, Hansweert

Kanaalstraat 11

Hansweert - Kern, Reimerswaal

€ 350.000
Buurt Hansweert - Kern, HansweertBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 237m²
237m² woonoppervlakte
SPAR op 114m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in Hansweert

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Kanaalstraat ademt geschiedenis. Met een woonoppervlak van 237 m² en een perceel van 192 m² is het een royale woning, gebouwd in 1903. Het energielabel D geeft aan dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €350.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Vergelijk ook andere twee onder een kapwoningen in Reimerswaal.

De buurt Hansweert - Kern

Hansweert is een dorp in Zeeland, en de kern is rustig en overzichtelijk. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: 'Prima.' De buurt telt zo'n 630 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent. De buurt Hansweert - Kern heeft een dorps karakter.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die naast de deur zit. Ook de Coop en Aldi zijn binnen een paar kilometer te vinden. Basisschool De Eendracht en RK Basisschool Schuttevaer zitten om de hoek. De gemeente Reimerswaal biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op loopafstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij de Groot en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 1.477
Woonoppervlakte237m²
Perceeloppervlakte192m²
Bouwjaar1903
EnergielabelD
BuurtHansweert - Kern
WijkHansweert
GemeenteReimerswaal

Locatie

Kanaalstraat 11, Hansweert

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.7
Fay luijks
18-09-2024
Goed

Prima.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hansweert - Kern

Inwoners630
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Leklaan 2-4
114m
Coop
Voorhoute 1
2093m
Aldi
Sluisweg 26
2651m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool De Eendracht
Basisonderwijs · 40 leerlingen
357m
RK Basisschool Schuttevaer
Basisonderwijs · 84 leerlingen
357m
Basisschool dr. A. Comrieschool
Basisonderwijs · 304 leerlingen
1727m

Veelgestelde vragen

Over Kanaalstraat 11, Hansweert

Welk energielabel heeft Kanaalstraat 11?

De woning aan Kanaalstraat 11 in Hansweert heeft energielabel D.

Is €350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €350.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 237 m² in Hansweert. Het bouwjaar 1903 en energielabel D zijn factoren die de prijs beïnvloeden. Vergelijkbare woningen in de regio geven een indicatie dat dit een reële prijs is.

Hoe is de bereikbaarheid van Hansweert?

Hansweert is een dorp in Zeeland, goed bereikbaar met de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,9 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig voor dagelijkse verplaatsingen.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1903 en heeft energielabel D. Dat betekent dat er mogelijk nog verbeteringen mogelijk zijn op het gebied van isolatie en verwarming.