Twee-onder-één-kap te koop: Koestraat 16, Arcen
KopenVenlo2-onder-1-kapwoningenKoestraat 16

Koestraat 16

Kern Arcen, Venlo

€ 185.000
Buurt Kern Arcen, ArcenBekijk buurt
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in het groene Arcen

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1910 staat in het rustige Arcen, een dorp omringd door natuur. Met 85 m² woonoppervlak en een perceel van 93 m² is het een compacte woning met authentieke uitstraling. De vraagprijs van €185.000 is aan de scherpe kant voor een twee onder een kapwoningen in Venlo van dit bouwjaar.

De buurt Kern Arcen

Kern Arcen is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De helft van de inwoners is 45 jaar of ouder, en er wonen relatief veel gezinnen. Het is er rustig, met een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is typisch Limburgs dorps.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, om de hoek op 500 meter. Basisschool De Bottel ligt op twee straten verder, zo'n 2 km lopen. Ook kinderdagverblijven en een huisartsenpraktijk zijn dichtbij. De gemeente Venlo biedt verder voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Ankie! aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 185.000
Prijs per m²€ 2.176
Woonoppervlakte85m²
Perceeloppervlakte93m²
Bouwjaar1910
EnergielabelG
BuurtKern Arcen
WijkArcen
GemeenteVenlo

Locatie

Koestraat 16, Arcen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Arcen

Inwoners2.015
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

1 binnen 5 km

SPAR
Maasstraat 51
508m
Albert Heijn
Kloosterstraat 70
6479m
Albert Heijn
Markt 10d
6630m

Scholen

3 binnen 5 km

Basisschool De Bottel
Basisonderwijs · 156 leerlingen
1954m
De Schakel
Basisonderwijs · 109 leerlingen
2672m
De Wegwijzer
Basisonderwijs · 61 leerlingen
2967m

Veelgestelde vragen

Over Koestraat 16, Arcen

Welk energielabel heeft Koestraat 16?

De woning aan Koestraat 16 in Arcen heeft energielabel G.

Is €185.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €185.000 is aan de scherpe kant voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1910 in Arcen. Het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of de prijs marktconform is.

Wat betekent energielabel G voor mijn maandlasten?

Energielabel G is het minst zuinige label. De woning is slecht geïsoleerd, dus je kunt hoge energierekeningen verwachten. Het is goed om te weten dat je na aankoop kunt investeren in isolatie om het verbruik te verlagen.

Hoe is de bereikbaarheid van Arcen met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat past bij een landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt van deze woning?