KopenVenloAppartementenRaadhuisplein 3C

Raadhuisplein 3C

Kern Arcen, Venlo

€ 150.000
Buurt Kern Arcen, ArcenBuurt
Sinds 2 dagen te koop
Nieuw in het aanbod
SPAR op 436m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement op het Raadhuisplein in Arcen

Dit appartement uit 2007 ligt op het Raadhuisplein, midden in het dorp Arcen. Met een woonoppervlakte van 69 vierkante meter is het een compacte woning. De vraagprijs van 150.000 euro komt neer op 2.174 euro per vierkante meter, wat scherp is voor een appartement in deze gemeente. Het energielabel A is zuinig, dus je kunt lage stookkosten verwachten. Vergelijk je dit met andere appartementen in Venlo, dan zit je aan de gunstige kant.

Wat je krijgt voor je geld

De advertentie vermeldt geen details over de indeling, zoals het aantal kamers of slaapkamers. Het bouwjaar 2007 en het energielabel A zijn de enige concrete kenmerken die de makelaar noemt. Daardoor blijft het gissen naar de indeling van het appartement. De oppervlakte van 69 vierkante meter komt uit de BAG-registratie; de makelaar geeft geen eigen oppervlakte op. Verder is er geen informatie over een tuin, balkon of berging.

Kern Arcen: een dorp met karakter

Kern Arcen telt ruim 2.000 inwoners, waarvan 28 procent 65 jaar of ouder is. Het is een dorp waar veel ouderen wonen, maar ook gezinnen met kinderen zijn er met 30 procent van de huishoudens goed vertegenwoordigd. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97; een van hen zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje". De buurt Kern Arcen heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De SPAR ligt op 436 meter, dus boodschappen doe je zo om de hoek. Basisschool De Bottel is op 1,9 kilometer, iets verder lopen maar goed te doen. De huisarts zit op 21 meter, letterlijk naast de deur. Voor de apotheek moet je naar Grubbenvorst, op 6,5 kilometer. De dichtstbijzijnde bushalte is Arcen, Rotonde N271 op 702 meter, met lijnen 83, 383 en 683. Het treinstation Horst-Sevenum ligt op 10,9 kilometer. De gemeente Venlo heeft verder alles wat je nodig hebt.

Risico-indicaties voor dit adres

De geluidsbelasting van wegverkeer is 51 dB Lden, boven de geluidsnorm, peiljaar 2022. Het funderingsrisico is laag, al is 50 procent van de panden in dit postcodegebied gebouwd vóór 1970; de bodem is zand. Wateroverlast bij hevige regen is laag, maar het overstromingsrisico is verhoogd, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag en wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden: ES Makelaars B.V. en ES Makelaars B.V. op Vastgoed Nederland.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieEigendom belast met gebruik en bewoning
Aangeboden sinds2 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 150.000
Prijs per m²€ 2.174
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 194.000

Energie

EnergielabelA
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte37 m²
ObjectoppervlakteKadaster69 m²
Inhoud124 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers2
Slaapkamers1
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op2e woonlaag

Bouw

Soort woningStudentenkamer
Bouwjaar2007
Type omgevingIn centrum

Ligging

WijkArcen
GemeenteVenlo
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Raadhuisplein 3C, Arcen

Wat is de vraagprijs van dit appartement?

De vraagprijs is 150.000 euro. Met een woonoppervlakte van 69 vierkante meter komt dat neer op 2.174 euro per vierkante meter. Dat is een scherpe prijs voor een appartement in deze gemeente, zeker met energielabel A. De prijs is gebaseerd op de BAG-oppervlakte, want de makelaar geeft geen eigen oppervlakte op.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

De advertentie vermeldt geen aantal kamers, slaapkamers of badkamers. Ook de indeling van het appartement wordt niet beschreven. Het enige wat bekend is, is de woonoppervlakte van 69 vierkante meter en het bouwjaar 2007. Voor details over de indeling zul je contact moeten opnemen met de makelaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage stookkosten kunt verwachten. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, maar het is een gunstig uitgangspunt voor je maandlasten. Verder is er geen informatie over isolatie of verwarmingssystemen in de advertentie.

Hoe is het gesteld met het funderingsrisico?

Het funderingsrisico is laag, volgens de openbare risicodata. De bodem bestaat uit zand, wat gunstig is. Wel is 50 procent van de panden in dit postcodegebied gebouwd vóór 1970, maar dit appartement is uit 2007. Het is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning.

Wat is het overstromingsrisico voor dit appartement?

Het overstromingsrisico is verhoogd, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is laag. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning. Het appartement ligt op het Raadhuisplein in Arcen, dus het is goed om je hiervan bewust te zijn.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De SPAR ligt op 436 meter, dus boodschappen doe je dichtbij. De huisarts zit op 21 meter, letterlijk naast de deur. Basisschool De Bottel is op 1,9 kilometer. De dichtstbijzijnde bushalte is Arcen, Rotonde N271 op 702 meter, met lijnen 83, 383 en 683. Het treinstation Horst-Sevenum ligt op 10,9 kilometer.

Hoe is de buurt Kern Arcen?

Kern Arcen telt ruim 2.000 inwoners, met veel 65-plussers (28 procent) en gezinnen (30 procent van de huishoudens). Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97. Een bewoner zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid" en een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje".

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

De advertentie vermeldt geen details over de indeling, zoals kamers, slaapkamers of badkamers. Ook ontbreken gegevens over tuin, balkon of berging. Het enige wat bekend is, is de woonoppervlakte van 69 vierkante meter, het bouwjaar 2007 en het energielabel A. De rest staat niet in de advertentie.