Mariënhorst 11
Epse, Lochem
Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Epse
Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2017 staat aan de Mariënhorst, een rustige weg in een woonwijk in Epse. Met een woonoppervlakte van 154 vierkante meter volgens de makelaar en een perceel van 250 vierkante meter is het een flinke woning. De vraagprijs van €675.000 ligt 36% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €1.051.500, wat de prijs scherp maakt. Ter vergelijking: twee onder een kapwoningen in Lochem hebben een gemiddelde prijs per vierkante meter van €5.053.
De woning zelf
De woning heeft vijf kamers, waaronder drie slaapkamers, en één badkamer, verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 655 kubieke meter. Buiten is er een achtertuin van 100 vierkante meter op het westen en een voortuin, plus een aangebouwde stenen garage en een carport. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel. Het energielabel is A, een zuinig label. De woning is in volle eigendom. De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 179 vierkante meter, terwijl de makelaar 154 vierkante meter opgeeft.
Een dorp met een eigen karakter
Met ruim 1.600 inwoners is Epse een dorp waar relatief veel 65-plussers wonen, zo'n 24%. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,79, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Iedereen is vrij opzichzelf, maar als je elkaar nodig hebt, dan zijn ze er wel." Een ander noemt het "een gezellige en leuke buurt alleen niet heel veilig vanwege het azc een straat verderop". De buurt Epse heeft een woningvoorraad van 696 woningen, waarvan 80% koopwoningen.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De huisarts zit op 167 meter afstand, om de hoek dus, en de dichtstbijzijnde basisschool, de Dr. J. v.d. Hoevenschool, is op 432 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is de dichtstbijzijnde supermarkt de SPAR express op 1,5 kilometer, terwijl een grote supermarkt op 3,3 kilometer ligt. De bushalte Epse, Du Tourweg met lijn 57 is op 401 meter, en het treinstation Deventer Colmschate ligt op 2,8 kilometer. De gemeente Lochem heeft verder een ruim aanbod aan voorzieningen.
Risico-indicaties op adresniveau
Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 51 dB Lden, boven de geluidsnorm, terwijl spoorweglawaai en industrielawaai niet boven de norm zitten. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050, en wateroverlast bij hevige regen is laag. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze specifieke woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder REBO Vastgoed Groep | Wonen op Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Mariënhorst 11, Epse
Hoe verhoudt de vraagprijs van deze woning zich tot andere woningen in Epse?
De vraagprijs van €675.000 ligt 36% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €1.051.500. De woning is daarmee scherp geprijsd ten opzichte van het gemiddelde aanbod in de buurt. Het is wel een recente nieuwbouw uit 2017, terwijl een groot deel van de woningvoorraad in Epse ouder is.
Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?
De woning heeft vijf kamers, waaronder drie slaapkamers, en één badkamer. De kamers zijn verdeeld over drie woonlagen. De inhoud van de woning is 655 kubieke meter. Volgens de makelaar is de woonoppervlakte 154 vierkante meter, terwijl de BAG-registratie 179 vierkante meter aangeeft. Het perceel is 250 vierkante meter groot.
Wat is het energielabel en wat zegt dat over de woning?
Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. De makelaar geeft aan dat de woning volledig geïsoleerd is en dat er een cv-ketel aanwezig is. Het bouwjaar is 2017, dus het is een relatief nieuwe woning. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar de combinatie van een zuinig label en recente bouw is gunstig.
Hoe zit het met de geluidsbelasting rondom deze woning?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 51 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt. Spoorweglawaai is 32 dB Lden en industrielawaai 50 dB Lden, beide niet boven de norm. Dit zijn indicaties op adresniveau uit openbare risicodata, geen metingen aan deze specifieke woning. De woning ligt aan een rustige weg, maar de omgeving kan wel geluid met zich meebrengen.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt van deze woning?
De huisarts zit op 167 meter afstand, en de dichtstbijzijnde basisschool, de Dr. J. v.d. Hoevenschool, is op 432 meter. De dichtstbijzijnde supermarkt is de SPAR express op 1,5 kilometer, en een grote supermarkt ligt op 3,3 kilometer. De bushalte Epse, Du Tourweg met lijn 57 is op 401 meter, en het treinstation Deventer Colmschate ligt op 2,8 kilometer.
Wat voor buurt is Epse?
Epse heeft ruim 1.600 inwoners, waarvan 24% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,79, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Iedereen is vrij opzichzelf, maar als je elkaar nodig hebt, dan zijn ze er wel." Een ander noemt het "een gezellige en leuke buurt alleen niet heel veilig vanwege het azc een straat verderop". De woningvoorraad bestaat voor 80% uit koopwoningen.
Wat is het funderingsrisico voor deze woning?
Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau uit openbare risicodata, geen inspectie van deze specifieke woning. Een laag risico betekent dat de kans op funderingsproblemen relatief klein is, maar het is geen garantie. Het is een feitelijke indicatie die je mee kunt nemen in je overweging.
Hoe is het overstromingsrisico rondom deze woning?
Het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel in de huidige situatie als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is laag. Dit zijn indicaties op adresniveau uit de Klimaateffectatlas, geen beoordeling van deze specifieke woning. Een gemiddeld risico betekent dat er een kans is op wateroverlast bij extreme weersomstandigheden, maar het is niet hoog.





