Twee-onder-één-kap te koop: Rijksweg 26, Jirnsum

Rijksweg 26

Jirnsum, Leeuwarden

€ 192.500
Buurt Jirnsum, JirnsumBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rijksweg 26, Jirnsum

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1920 heeft een oppervlakte van 85 m² en een perceel van 167 m². De woning is gelegen in het rustige Jirnsum, een dorp in de gemeente Leeuwarden. Met een energielabel D en een vraagprijs van €192.500 is dit een betaalbare optie voor wie op zoek is naar een karakteristiek huis. Vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Leeuwarden is de prijs aan de lage kant.

Buurt Jirnsum

Jirnsum is een dorp met ongeveer 1.310 inwoners, waarvan een groot deel in eengezinswoningen woont. De buurt heeft een dorps karakter en is rustig. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een typische gezinsbuurt is. De buurt Jirnsum heeft een laag aantal misdrijven (20) en een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 2,8 km of Lidl op 2,9 km. Basisschool Sint Radboud en It Tredde Sté zijn beide op loopafstand (ongeveer 500 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Grou, op 2,3 km. De gemeente Leeuwarden biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 2,8 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hooghiemster Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 192.500
Prijs per m²€ 2.265
Woonoppervlakte85m²
Perceeloppervlakte167m²
Bouwjaar1920
EnergielabelD
BuurtJirnsum
WijkGrou en omgeving
GemeenteLeeuwarden

Locatie

Rijksweg 26, Jirnsum

Buurt statistieken

Gegevens uit Jirnsum

Inwoners1.310
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Jirnsum

Woningvoorraad577
Gem. WOZ-waarde€ 251.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Stationsweg 38F
2789m
Lidl
J.W. de Visserwei 1
2853m
Poiesz
Parkstraat 3
3396m

Scholen

7 binnen 5 km

Basisschool Sint Radboud
Basisonderwijs · 101 leerlingen
560m
It Tredde Sté
Basisonderwijs · 48 leerlingen
580m
Sevenwolden Grou
Voortgezet onderwijs · 249 leerlingen
2338m

Veelgestelde vragen

Over Rijksweg 26, Jirnsum

Welk energielabel heeft Rijksweg 26?

De woning aan Rijksweg 26 in Jirnsum heeft energielabel D.

Is de vraagprijs van €192.500 marktconform voor Jirnsum?

De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €503.800, maar dat is gebaseerd op slechts 5 verkochte woningen. Deze woning is kleiner en ouder, dus de prijs lijkt aan de lage kant. Het is een betaalbare optie voor een twee-onder-één-kapwoning in de regio.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het dorp Jirnsum. Basisscholen zijn op loopafstand (500-600 meter). De dichtstbijzijnde supermarkten (Jumbo en Lidl) zijn op ongeveer 2,8 km. Het treinstation is op 2,8 km. Voor een restaurant hoef je niet ver: dat is op 700 meter.

Hoe is de buurt Jirnsum qua veiligheid?

In de buurt zijn in totaal 20 misdrijven geregistreerd. Dat is laag voor een dorp van deze omvang. De buurt heeft een dorps karakter en is rustig.