Schandeloseweg 32
Velden-Oost, Venlo
Een twee-onder-één-kapwoning in Velden-Oost
Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Schandeloseweg 32 ligt in Velden-Oost, een buurt met ruim 2.600 inwoners en een mix van leeftijden. Met een vraagprijs van 449.000 euro is de prijs marktconform voor de buurt. De woning uit 1976 heeft een woonoppervlakte van 131 vierkante meter volgens de BAG-registratie, wat neerkomt op 3.427 euro per vierkante meter. Ter vergelijking: twee onder een kapwoningen in Venlo laten een vergelijkbaar prijsniveau zien.
De woning zelf
De woning heeft energielabel C, wat betekent dat je rekening moet houden met gemiddelde stookkosten. Het bouwjaar is 1976. Verder zijn er geen specifieke kenmerken van de makelaar vermeld, zoals het aantal kamers of de aanwezigheid van een tuin. De woning wordt aangeboden via twee kanalen, waaronder Renée van der Linden Makelaardij.
Velden-Oost: een rustige buurt
Met 22 procent 65-plussers en 17 procent kinderen onder de 15 jaar is de bevolkingssamenstelling gevarieerd. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97 op basis van 25 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje en altijd hallo ze". De buurt Velden-Oost zelf heeft geen aparte beoordelingen, maar de cijfers van de gemeente geven een beeld.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Albert Heijn ligt op 432 meter, dus boodschappen zijn om de hoek. Basisschool De Startbaan zit op 117 meter. De huisartsenpraktijk Velden is op 386 meter en de apotheek St. Andreas op 548 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Velden, Markt op 373 meter met lijnen 83, 383 en 683. Het treinstation Blerick ligt op 4,8 kilometer.
Risico-indicaties op adresniveau
Wel zijn er risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 48 dB Lden en van spoorweglawaai 16 dB Lden, beide niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag met zand als bodemsoort. Wateroverlast bij hevige regen is laag, net als het overstromingsrisico nu en in 2050. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Renée van der Linden Makelaardij op Vastgoed Nederland.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Schandeloseweg 32, Velden
Welke woningkenmerken worden in de advertentie genoemd?
De advertentie vermeldt alleen het bouwjaar (1976) en het energielabel C. Er worden geen kamers, slaapkamers, badkamers of buitenruimtes genoemd. Ook ontbreken details over isolatie of verwarming. De woning is een twee-onder-één-kapwoning met een woonoppervlakte van 131 vierkante meter volgens de BAG-registratie.
Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau op basis van openbare data, geen inspectie van deze specifieke woning. Het betekent dat er geen verhoogd risico wordt verwacht, maar het is geen garantie voor de staat van de fundering van dit pand.
Welke voorzieningen liggen in de buurt van Schandeloseweg 32?
De Albert Heijn ligt op 432 meter, dus boodschappen zijn dichtbij. Basisschool De Startbaan zit op 117 meter. De huisartsenpraktijk Velden is op 386 meter en de apotheek St. Andreas op 548 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Velden, Markt op 373 meter met lijnen 83, 383 en 683. Het treinstation Blerick ligt op 4,8 kilometer.
Hoe is de buurt Velden-Oost om in te wonen?
Velden-Oost heeft ruim 2.600 inwoners, met 22 procent 65-plussers en 17 procent kinderen onder de 15 jaar. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97. Een bewoner noemt de buurt "gezellig" en een ander ervaart veel veiligheid. Er zijn geen aparte beoordelingen voor deze buurt.
Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?
De advertentie vermeldt geen kamers, slaapkamers, badkamers, tuin of andere kenmerken. Daardoor is het niet mogelijk om een volledig beeld van de woning te krijgen. De basisgegevens zoals bouwjaar en energielabel staan er wel, maar details over de indeling ontbreken. Deze informatie staat niet in de advertentie.
Wat betekent energielabel C voor de stookkosten?
Energielabel C is een gemiddeld label op de schaal van A++++ tot G. Het zegt iets over de energiezuinigheid van de woning, maar niet over de bouwkundige staat. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar het label geeft geen uitsluitsel over isolatie of installaties. De woning is uit 1976.





