KopenGoirle2-onder-1-kapwoningenVan Malsenstraat 11

Van Malsenstraat 11

’t Ven, Goirle

€ 1.130.000
Buurt ’t Ven, GoirleBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 254m²
254m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in een groene buurt

Deze woning aan de Van Malsenstraat 11 in Goirle ademt ruimte en karakter. Met 254 m² woonoppervlak en een perceel van 923 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1955 geeft de woning een klassieke uitstraling, terwijl energielabel C aangeeft dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €1.130.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de rustige, groene omgeving. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Goirle voor een vergelijking.

't Ven: een rustige, groene woonwijk

De buurt 't Ven is een rustige woonwijk met veel groen en een dorps karakter. De woningvoorraad bestaat volledig uit eengezinswoningen, waarvan 85% koop. Dat trekt vooral gezinnen en ouderen aan: bijna een derde van de inwoners is 45 tot 65 jaar. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (25 misdrijven) en een park of plantsoen op slechts twee straten verder. Meer weten over de buurt? Lees verder over 't Ven.

Dagelijks leven in de straat

De Van Malsenstraat ligt in een rustige straat, maar voorzieningen zijn dichtbij. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, Aldi of Albert Heijn, allemaal op loopafstand (om de hoek). Ook scholen zijn vlakbij: Jenaplanschool De Kleine Akkers ligt naast de deur, en Basisschool Den Bongerd en RK Basisschool Open Hof zijn twee straten verder. Voor het voortgezet onderwijs is Het Mill Hill College tien minuten lopen. De gemeente Goirle biedt een compleet voorzieningenniveau, zoals je kunt zien op de pagina over de gemeente Goirle.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Appels Makelaardij B.V. | NVM-QUALIS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.130.000
Prijs per m²€ 4.449
Woonoppervlakte254m²
Perceeloppervlakte923m²
Bouwjaar1955
EnergielabelC
Buurt’t Ven
Wijk’t Ven
GemeenteGoirle

Locatie

Van Malsenstraat 11, Goirle

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Ven

Inwoners875
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Jumbo
De Hovel 16
734m
Aldi
Wethouder de Brouwerstraat 33
766m
Albert Heijn
De Hovel 19
786m

Scholen

43 binnen 5 km

Jenaplanschool De Kleine Akkers
Basisonderwijs · 139 leerlingen
97m
Basisschool Den Bongerd
Basisonderwijs · 532 leerlingen
562m
RK Basisschool Open Hof
Basisonderwijs · 234 leerlingen
564m

Veelgestelde vragen

Over Van Malsenstraat 11, Goirle

Welk energielabel heeft Van Malsenstraat 11?

De woning aan Van Malsenstraat 11 in Goirle heeft energielabel C.

Is €1.130.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.130.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen (254 m² woonoppervlak, 923 m² perceel) en de rustige, groene buurt 't Ven in Goirle. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben een minder groot perceel. Het energielabel C betekent dat er nog isolatiewinst mogelijk is, wat de prijs enigszins relativeert.

Hoe is de buurt 't Ven om in te wonen?

't Ven is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen (85% koop). De bevolking bestaat vooral uit gezinnen en 45-plussers. Er zijn weinig misdrijven (25 per jaar) en een park ligt op twee straten afstand. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de auto of een kwartier met de fiets. Voor dagelijks woon-werkverkeer is de auto of bus een praktische optie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Jenaplanschool De Kleine Akkers (naast de deur), Basisschool Den Bongerd en RK Basisschool Open Hof (beide twee straten verder). Voor voortgezet onderwijs is Het Mill Hill College op tien minuten lopen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet optimaal geïsoleerd. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar met extra isolatie (bijvoorbeeld dubbel glas of spouwmuurisolatie) kun je het verbruik verlagen.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 923 m² groot, wat ruim is voor een twee-onder-één-kapwoning. De exacte indeling van de tuin is niet bekend, maar met zo'n groot perceel is er volop ruimte voor een ruime tuin, eventueel met een terras of speelplek.