Vossenslag 12

De Hullen, Assen

€ 475.000
Buurt De Hullen, AssenBuurt
Ruim woonoppervlak van 180m²
33% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is tussen 45 en 65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in De Hullen

Aan de Vossenslag 12 in Assen staat een twee-onder-één-kapwoning uit 1993, met een woonoppervlakte van 180 vierkante meter op een perceel van 296 vierkante meter. De woning heeft energielabel B en wordt aangeboden voor 475.000 euro. Dat is een marktconforme prijs voor deze buurt. Vergelijk je dit met andere twee onder een kapwoningen in Assen, dan zit je met deze prijs op het gemiddelde niveau.

De woning zelf

Deze woning is een twee-onder-één-kapwoning met een woonoppervlakte van 180 vierkante meter en een perceel van 296 vierkante meter. Het bouwjaar is 1993 en het energielabel is B. De advertentie vermeldt geen verdere details over de indeling of het aantal kamers.

De Hullen, een rustige buurt in Assen

De Hullen is een buurt met 965 inwoners, waarvan relatief veel gezinnen met kinderen wonen. Bewoners van de wijk Marsdijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,73, op basis van vijf beoordelingen. Een bewoner zegt: "ik vind het prettig om hier te wonen. voel me over het algemeen best veilig, behalve als je na 20;00 in het anne-frank park komt. daar is de sfeer meestal grimmig." Een ander noemt het "een gezellige buurt maar kan in de avond rumoerig zijn in het aanliggende parkje". De buurt De Hullen ligt in de wijk Marsdijk.

Voorzieningen en bereikbaarheid

Om de hoek zit de Jumbo en de Lidl, beide op 720 meter afstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool Heksenketel op 271 meter. Huisartsenpraktijk Marsdijk-Wilgenbeemd zit op 566 meter en de BENU Apotheek Marsdijk op 619 meter. De bushalte Assen, Enkeerdhamel is op 51 meter, met buslijn 1. Het treinstation Assen ligt op 3,5 kilometer afstand. De gemeente Assen heeft verder voldoende voorzieningen.

Risico-indicaties op adresniveau

Wel zijn er risico-indicaties op adresniveau, die een indicatie geven op gebiedsniveau en geen inspectie van deze specifieke woning zijn. De geluidsbelasting van wegverkeer is 52 dB Lden, boven de geluidsnorm, peiljaar 2022. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, en de hittestress is nu laag maar in 2050 gemiddeld. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld.

Bron/makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Steenhuis Makelaars Assen aangeboden.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds16 september 2026
Datum ontdekt15 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 475.000
Prijs per m²€ 2.639
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 478.000

Energie

EnergielabelB
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte169 m²
ObjectoppervlakteKadaster180 m²
Perceeloppervlakte296 m²
Inhoud654 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers7
Slaapkamers5
Badkamers2
Woonlagen3

Bouw

Soort woningEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwjaar1993
Type omgevingAan rustige weg en in woonwijk

Buitenruimte

TuinAchtertuin (110 m²) en voortuin
Ligging tuinNoorden bereikbaar via achterom
BalkonBalkon aanwezig
GarageAangebouwde stenen garage

Ligging

GemeenteAssen
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Vossenslag 12, Assen

Wat is de vraagprijs van deze woning en hoe verhoudt die zich tot de buurt?

De vraagprijs is 475.000 euro voor een twee-onder-één-kapwoning met 180 vierkante meter woonoppervlakte. Dat komt neer op 2.639 euro per vierkante meter, gebaseerd op de BAG-registratie. De prijs is marktconform voor de buurt De Hullen, waar het gemiddelde van vergelijkbare woningen rond dit niveau ligt. De woning is gebouwd in 1993 en heeft energielabel B.

Hoeveel kamers heeft deze woning?

De advertentie vermeldt geen aantal kamers, slaapkamers of badkamers. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 vierkante meter en een perceel van 296 vierkante meter, volgens de BAG-registratie. Het bouwjaar is 1993 en het energielabel is B. Verdere details over de indeling staan niet in de advertentie.

Hoe zit het met geluidsoverlast rondom deze woning?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 52 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. Spoorweglawaai is 36 dB Lden en vliegverkeer 23 dB Lden, beide niet boven de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen aan deze specifieke woning.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt van Vossenslag 12?

De Jumbo en Lidl zitten beide op 720 meter afstand. Openbare Basisschool Heksenketel is op 271 meter en Kindcentrum De Marskramer op 557 meter. Huisartsenpraktijk Marsdijk-Wilgenbeemd zit op 566 meter en de BENU Apotheek Marsdijk op 619 meter. De bushalte Assen, Enkeerdhamel is op 51 meter met buslijn 1.

Hoe is de buurt De Hullen om in te wonen?

De Hullen heeft 965 inwoners, waarvan 42 procent van de huishoudens met kinderen. Bewoners van de wijk Marsdijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,73, op basis van vijf beoordelingen. Een bewoner zegt: "ik vind het prettig om hier te wonen. voel me over het algemeen best veilig, behalve als je na 20;00 in het anne-frank park komt." Een ander noemt de buurt "gezellig maar kan in de avond rumoerig zijn in het aanliggende parkje".

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

De advertentie vermeldt geen details over de indeling, zoals het aantal kamers, slaapkamers of badkamers. Ook ontbreken gegevens over de tuin, het balkon of de garage. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 vierkante meter en een perceel van 296 vierkante meter, volgens de BAG-registratie. Verdere woningdetails staan niet in de advertentie.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld en hittestress is nu laag maar in 2050 gemiddeld.