Vrijstaande woning te koop: Adam en Atze strjitte 8, Tersoal
KopenSúdwest-FryslânVrijstaande woningenAdam en Atze strjitte 8

Adam en Atze strjitte 8

Tersoal, Súdwest-Fryslân

€ 825.000
Buurt Tersoal, TersoalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 302m²
302m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Tersoal

Deze vrijstaande woning aan de Adam en Atze strjitte 8 in Tersoal ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 302 m² en een perceel van 1173 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het energielabel A+ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De prijs van €825.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Súdwest-Fryslân.

De buurt Tersoal

Tersoal is een klein dorp in de buurt Tersoal, met zo'n 330 inwoners. Het is er rustig, met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is laag, dus je woont er niet op elkaars lip. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, landelijke omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz, op bijna 4,5 km afstand, een kort ritje. De dichtstbijzijnde basisschool is Mienskipsskoalle De Legeaën, op twee straten verder (2,5 km). Ook kinderdagverblijf en huisarts zijn binnen een paar kilometer te vinden. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt een ruim aanbod aan voorzieningen, al moet je voor een grote supermarkt of voortgezet onderwijs iets verder reizen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Villa Friesland en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 825.000
Prijs per m²€ 2.732
Woonoppervlakte302m²
Perceeloppervlakte1173m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA+
BuurtTersoal
WijkBoarnsterhim
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Adam en Atze strjitte 8, Tersoal

Buurt statistieken

Gegevens uit Tersoal

Inwoners330
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Poiesz
Legedyk 30
4379m
Albert Heijn
Middelzeelaan 4
5722m
Aldi
Hugo de Grootstraat 19
6032m

Scholen

6 binnen 5 km

Mienskipsskoalle De Legeaën
Basisonderwijs · 93 leerlingen
1931m
OBS 't Raerderhiem
Basisonderwijs · 71 leerlingen
2695m
SBS Bûtensprong
Basisonderwijs · 57 leerlingen
3177m

Veelgestelde vragen

Over Adam en Atze strjitte 8, Tersoal

Welk energielabel heeft Adam en Atze strjitte 8?

De woning aan Adam en Atze strjitte 8 in Tersoal heeft energielabel A+.

Is €825.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €825.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Tersoal. De woning is groot (302 m²) met een ruim perceel en heeft een uitstekend energielabel A+. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar de combinatie van oppervlakte, perceel en energiezuinigheid rechtvaardigt de prijs.

Hoe is het energielabel A+ te verklaren?

Het energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en waarschijnlijk beschikt over energiebesparende voorzieningen zoals dubbel glas, een zuinige cv-ketel of zonnepanelen. De exacte installaties zijn niet bekend, maar je kunt rekenen op lage energiekosten.

Wat is de ligging van Tersoal?

Tersoal ligt in de gemeente Súdwest-Fryslân, in een landelijke omgeving. Het dorp is rustig en heeft basisvoorzieningen zoals een basisschool en huisarts op korte afstand. Voor grotere supermarkten of uitgaansgelegenheden moet je naar omliggende plaatsen. Het treinstation is 7,3 km verderop.