Vrijstaande woning te koop: Beerseweg 5, Diessen

Beerseweg 5

Verspreide huizen Baarschot, Hilvarenbeek

€ 2.995.000
Buurt Verspreide huizen Baarschot, DiessenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 247m²
247m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed in Diessen

Deze vrijstaande woning aan de Beerseweg 5 ligt in het buitengebied van Diessen, omgeven door rust en groen. Met een woonoppervlak van 247 m² en een perceel van maar liefst 2959 m² biedt het volop ruimte en privacy. Het bouwjaar 1965 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €2.995.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Hilvarenbeek.

De buurt Verspreide huizen Baarschot

De buurt Verspreide huizen Baarschot is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (99%) en een hoog percentage koopwoningen (87%). De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45- tot 65-jarigen, en er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. Het is er rustig, met een lage stedelijkheidsgraad. Meer over de buurt Verspreide huizen Baarschot.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op ongeveer een kwartier lopen. Andere supermarkten zoals Aldi en Jumbo zijn op fietsafstand. Kindcentrum Willibrordus opvang & onderwijs is de dichtstbijzijnde basisschool, op loopafstand. Ook kindcentrum St. Jozef en de Vliertuin zijn binnen enkele kilometers bereikbaar. De omgeving leent zich goed voor wandelingen en fietstochten. De gemeente Hilvarenbeek biedt een landelijke woonomgeving.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Fynhuys Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.995.000
Prijs per m²€ 12.126
Woonoppervlakte247m²
Perceeloppervlakte2959m²
Bouwjaar1965
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Baarschot
WijkDiessen
GemeenteHilvarenbeek

Locatie

Beerseweg 5, Diessen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Baarschot

Inwoners655
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Julianastraat 42
1227m
Aldi
Bloemenstraat 11
3836m
Jumbo
't Ven 1
3949m

Scholen

8 binnen 5 km

Kindcentrum Willibrordus opvang & onderwijs
Basisonderwijs · 272 leerlingen
1200m
Kindcentrum St. Jozef
Basisonderwijs · 63 leerlingen
2409m
Kindcentrum de Vliertuin
Basisonderwijs · 401 leerlingen
3676m

Veelgestelde vragen

Over Beerseweg 5, Diessen

Welk energielabel heeft Beerseweg 5?

De woning aan Beerseweg 5 in Diessen heeft energielabel C.

Is €2.995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.995.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 2959 m² en de woonoppervlakte van 247 m² is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in deze regio. Er zijn geen directe vergelijkbare woningen in de buurt beschikbaar, dus de prijs weerspiegelt de schaarste en de unieke ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Diessen?

Diessen ligt in het buitengebied van Hilvarenbeek. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 14,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor openbaar vervoer. De omgeving is rustig en landelijk, met goede wegen naar omliggende steden.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1965?

Een woning uit 1965 kan verouderde installaties hebben, zoals de cv-ketel, leidingen en isolatie. Het energielabel C is redelijk, maar er zijn mogelijkheden om te verduurzamen, bijvoorbeeld met zonnepanelen of betere isolatie.