Vrijstaande woning te koop: Blauforlaet 2B, Augustinusga

Blauforlaet 2B

Verspreide huizen Augustinusga, Achtkarspelen

€ 785.000
Buurt Verspreide huizen Augustinusga, AugustinusgaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 369m²
369m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Blauforlaet 2B in Augustinusga ademt historie. Het bouwjaar 1840 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl het energielabel A+++ laat zien dat het helemaal van deze tijd is. Met 369 m² woonoppervlak en een perceel van 920 m² is er ruimte genoeg. De vraagprijs van €785.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Achtkarspelen.

De buurt: Verspreide huizen Augustinusga

De woning staat in de buurt Verspreide huizen Augustinusga, een rustig en landelijk gebied. De buurt telt 195 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en de rust opzoekt. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 96% van de woningen is koop, en de omgevingsadressendichtheid is laag (41 adressen per km²).

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Lidl of PLUS, beide op zo'n 3,4 km afstand. Voor schoolgaande kinderen is Dorpsschool de Twa-ikker op 1,6 km lopen, en de Christelijke Basisschool De Claercamp op 2,9 km. De gemeente Achtkarspelen biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jacob Meek Klaverbladmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 785.000
Prijs per m²€ 2.127
Woonoppervlakte369m²
Perceeloppervlakte920m²
Bouwjaar1840
EnergielabelA+++
BuurtVerspreide huizen Augustinusga
WijkCentrum
GemeenteAchtkarspelen

Locatie

Blauforlaet 2B, Augustinusga

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Augustinusga

Inwoners195
Mannen54%
Vrouwen44%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Lidl
Christinastraat 1
3416m
PLUS
Christinastraat 3
3416m
Poiesz
Voorstraat 25
3507m

Scholen

10 binnen 5 km

Dorpsschool de Twa-ikker
Basisonderwijs · 80 leerlingen
1599m
Kristlike basisskoalle de Balkespringer
Basisonderwijs · 73 leerlingen
2485m
Lauwers College Buitenpost
Voortgezet onderwijs · 886 leerlingen
2694m

Veelgestelde vragen

Over Blauforlaet 2B, Augustinusga

Welk energielabel heeft Blauforlaet 2B?

De woning aan Blauforlaet 2B in Augustinusga heeft energielabel A+++.

Is €785.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €785.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 369 m² met een perceel van 920 m² in Augustinusga. Het energielabel A+++ en het bouwjaar 1840 geven de woning een unieke combinatie van historie en duurzaamheid. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de geboden ruimte en kwaliteit.

Hoe is de bereikbaarheid van Augustinusga?

Augustinusga ligt in een landelijke omgeving in de gemeente Achtkarspelen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,1 km afstand. De woning is met de auto goed bereikbaar via regionale wegen. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten zoals Lidl en PLUS op ongeveer 3,4 km afstand.