Vrijstaande woning te koop: Botsholsedwarsweg 5, Waverveen
KopenDe Ronde VenenVrijstaande woningenBotsholsedwarsweg 5

Botsholsedwarsweg 5

Waverveen Buitengebied, De Ronde Venen

€ 4.500.000
Buurt Waverveen Buitengebied, WaverveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 556m²
556m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Botsholsedwarsweg

Deze vrijstaande woning uit 2004 ligt in het buitengebied van Waverveen, waar je echt tot rust komt. Met 556 m² woonoppervlak en een perceel van 12.571 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €4.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in De Ronde Venen.

Waverveen Buitengebied

De buurt Waverveen Buitengebied is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het CBS telt 510 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet terugvallen op ervaringen van bewoners. De stedelijkheid is laag (5), met een omgevingsadressendichtheid van 41, je woont hier echt in de polder.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) ligt op ruim 3 kilometer. Ook basisscholen zoals De Pijlstaart en PCB de Schakel zijn op ongeveer 3,5 kilometer afstand. Het treinstation is 11 kilometer verderop, dus je bent afhankelijk van de auto voor OV. De gemeente De Ronde Venen biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,7 km en een park op 3,8 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.500.000
Prijs per m²€ 8.094
Woonoppervlakte556m²
Perceeloppervlakte12571m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtWaverveen Buitengebied
WijkWaverveen
GemeenteDe Ronde Venen

Locatie

Botsholsedwarsweg 5, Waverveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Waverveen Buitengebied

Inwoners510
Mannen54%
Vrouwen47%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Herenweg 71 73
3307m
Jumbo
Plevierenlaan 7
3349m
PLUS
Amsterdamsestraatweg 38
4998m

Scholen

11 binnen 5 km

De Pijlstaart
Basisonderwijs · 351 leerlingen
3217m
PCB de Schakel
Basisonderwijs · 144 leerlingen
3327m
Basisschool Sint Jozef
Basisonderwijs · 98 leerlingen
3448m

Veelgestelde vragen

Over Botsholsedwarsweg 5, Waverveen

Welk energielabel heeft Botsholsedwarsweg 5?

De woning aan Botsholsedwarsweg 5 in Waverveen heeft energielabel A.

Is €4.500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €4.500.000 is fors, maar past bij een vrijstaande woning met 556 m² woonoppervlak en een perceel van 12.571 m² in het buitengebied van Waverveen. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurtdata opgenomen, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is. Het energielabel A en het bouwjaar 2004 zijn pluspunten.

Hoe is de bereikbaarheid van Waverveen Buitengebied?

Waverveen Buitengebied is een landelijk gebied met een lage stedelijkheidsgraad. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 4,3 kilometer. De omgeving is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?