Dennenweg 2

Verspreide huizen Linde, De Wolden

€ 849.000
Buurt Verspreide huizen Linde, LindeBuurt
Ruim woonoppervlak van 267m²
267m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is tussen 45 en 65 jaar
AI-samenvatting

Een royale woonboerderij met vrij uitzicht

Aan de Dennenweg 2 in Linde staat een vrijstaande woonboerderij uit 1990, landelijk gelegen buiten de bebouwde kom. Met een woonoppervlakte van 293 m² volgens de makelaar en een perceel van 2415 m² is dit een woning met veel ruimte. De vraagprijs van €849.000 is marktconform ten opzichte van het buurtgemiddelde van €845.000. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in De Wolden.

Ruime indeling met zes kamers

De woning telt zes kamers, waaronder vier slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 1191 m³. Rondom ligt een tuin en er is een vrijstaande stenen garage. De woning is in volle eigendom en heeft volgens de makelaar dakisolatie en HR-glas. De verwarming bestaat uit een cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming. Het energielabel is B.

Rustig wonen in het buitengebied

Met 490 inwoners is dit een kleine, rustige buurt waar relatief veel 45-plussers wonen. Bewoners van de gemeente De Wolden geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,96, op basis van zeven beoordelingen. Een bewoner zegt: "gezellig waakt een praten met de buren". Een ander noemt het "Gezellig" en zegt: "De buren zijn vriendelijke". De buurt Verspreide huizen Linde ligt aan een rustige weg met open ligging.

Voorzieningen en bereikbaarheid

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl op 3,6 km of de Aldi op 3,9 km. Basisschool De Langewieke ligt op 3,6 km en het Vechtdal College op 3,5 km. De huisartsenpraktijk Schuttevaer in Dedemsvaart is 3,9 km verderop en de apotheek in Zuidwolde 3,9 km. Buslijn 31 stopt bij de halte Linde, Hooiweg op ongeveer 1 km. Het treinstation Hoogeveen ligt op 11 km. De gemeente De Wolden heeft voorzieningen in de omliggende dorpen.

Risico-indicaties op adresniveau

Wat betreft risico's: de geluidsbelasting door wegverkeer is 48 dB Lden, niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag op zandgrond, een gebiedsindicatie. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, terwijl het overstromingsrisico nu en in 2050 laag is. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.

Aanbod via twee kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mijnheer Makelaars op Funda.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds24 juni 2026
Datum ontdekt23 juni 2026

Prijs

Vraagprijs€ 849.000
Prijs per m²€ 3.180

Energie

EnergielabelB
IsolatieDakisolatie en HR-glas
VerwarmingCv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte293 m²
ObjectoppervlakteKadaster267 m²
Perceeloppervlakte2.415 m²
Inhoud1.191 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers6
Slaapkamers4
Badkamers2
Woonlagen2

Bouw

Soort woningWoonboerderij, vrijstaande woning
Bouwjaar1990
Type omgevingAan rustige weg, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Buitenruimte

TuinTuin rondom
GarageVrijstaande stenen garage

Veelgestelde vragen

Over Dennenweg 2, Linde

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in de buurt?

De vraagprijs van €849.000 is marktconform ten opzichte van het buurtgemiddelde van €845.000. De prijs per m² is €2.898, gebaseerd op de makelaarsopgave van 293 m². In de buurt staan momenteel vier koopwoningen te koop, met prijzen tussen €635.000 en €950.000. De gemiddelde verkoopprijs van recent verkochte woningen was €924.000.

Hoe is de woning ingedeeld?

De woonboerderij heeft zes kamers, waaronder vier slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 1191 m³. Rondom ligt een tuin en er is een vrijstaande stenen garage. De woning is in volle eigendom en heeft volgens de makelaar dakisolatie en HR-glas. De verwarming bestaat uit een cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is B. Dit is een zuinig label, wat lagere energiekosten betekent dan bij minder zuinige labels. De woning heeft volgens de makelaar dakisolatie en HR-glas, wat bijdraagt aan de energiezuinigheid. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, maar geeft een indicatie van de te verwachten energieprestatie.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is laag, volgens de openbare risicodata op adresniveau. De bodemsoort is zand, wat gunstig is voor de fundering. Dit is een indicatie op gebiedsniveau en geen inspectie van deze specifieke woning. Het geeft een beeld van de kans op funderingsproblemen in de omgeving.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn de Lidl op 3,6 km en de Aldi op 3,9 km. Basisschool De Langewieke ligt op 3,6 km en het Vechtdal College op 3,5 km. De huisartsenpraktijk Schuttevaer in Dedemsvaart is 3,9 km verderop en de apotheek in Zuidwolde 3,9 km. Het ziekenhuis Bethesda in Hoogeveen ligt op 10,2 km.

Hoe is het openbaar vervoer geregeld?

Buslijn 31 stopt bij de halte Linde, Hooiweg op ongeveer 1 km afstand. Ook de haltes Linde, Linderweg en Linde, Bazuinerweg worden bediend door lijn 31. Het dichtstbijzijnde treinstation is Hoogeveen op 11 km. De busverbindingen geven toegang tot de omliggende dorpen en steden.

Wat vinden bewoners van de omgeving?

Bewoners van de gemeente De Wolden geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,96, op basis van zeven beoordelingen. Een bewoner zegt: "gezellig waakt een praten met de buren". Een ander noemt het "Gezellig" en zegt: "De buren zijn vriendelijke". Er is ook een kritischere beoordeling over de sociale omgeving, maar de meeste reacties zijn positief.

Hoe groot is het perceel en wat betekent dat?

Het perceel is 2415 m² groot, volgens zowel de BAG-registratie als de makelaar. Dit heeft veel ruimte rondom de woning, met een tuin rondom. De woonoppervlakte is 293 m² volgens de makelaar, terwijl de BAG-registratie 267 m² aangeeft. Het verschil kan te maken hebben met verschillende meetmethoden.