Vrijstaande woning te koop: Dillenburglaan 36, Baarn
KopenBaarnVrijstaande woningenDillenburglaan 36

Dillenburglaan 36

Wilhelminapark, Baarn

€ 1.387.500
Buurt Wilhelminapark, BaarnBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 182m²
182m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een statige vrijstaande woning in Baarn

Deze vrijstaande woning uit 1907 ademt karakter en klasse. Met 182 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 610 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel D, wat bij een bouwjaar van 1907 niet ongebruikelijk is. De vraagprijs van €1.387.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Baarn. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Baarn.

Buurt Wilhelminapark

De woning ligt in de buurt Wilhelminapark, een rustige en groene wijk. De buurt telt zo'n 1200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het park ligt op een steenworp afstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de SPAR express om de hoek, of loop je naar de PLUS op tien minuten lopen. Voor de kinderen zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals Jenaplanschool Montini en PCBS Gaspard de Coligny, beide op loopafstand. De gemeente Baarn biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Berkum Makelaars b.v. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 februari 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.387.500
Prijs per m²€ 7.624
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte610m²
Bouwjaar1907
EnergielabelD
BuurtWilhelminapark
WijkP.H.W.park
GemeenteBaarn

Locatie

Dillenburglaan 36, Baarn

Buurt statistieken

Gegevens uit Wilhelminapark

Inwoners1.200
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

17 binnen 5 km

SPAR express
Amsterdamsestraatweg 42 A
732m
PLUS
Prof. Krabbelaan 2
1121m
Albert Heijn
Eemnesserweg 40
1172m

Scholen

30 binnen 5 km

Jenaplanschool Montini
Basisonderwijs · 246 leerlingen
1232m
PCBS Gaspard de Coligny
Basisonderwijs · 178 leerlingen
1238m
Amalia Astroschool voor Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 266 leerlingen
1281m

Veelgestelde vragen

Over Dillenburglaan 36, Baarn

Welk energielabel heeft Dillenburglaan 36?

De woning aan Dillenburglaan 36 in Baarn heeft energielabel D.

Is €1.387.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.387.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 182 m² met een perceel van 610 m² in Baarn. De woning heeft energielabel D, wat bij een bouwjaar van 1907 gebruikelijk is. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Baarn ligt op 1,3 km afstand, ongeveer vijftien minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is 978, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat voor type woning is dit?

Dit is een vrijstaande woning uit 1907, met een woonoppervlak van 182 m² en een perceel van 610 m². Het energielabel is D. De woning heeft een klassieke uitstraling en is geschikt voor een gezin.