Vrijstaande woning te koop: Dordognelaan 40, Eindhoven
Onder bod
KopenEindhovenVrijstaande woningenDordognelaan 40

Dordognelaan 40

Achtse Barrier-Gunterslaer, Eindhoven

€ 630.000
Buurt Achtse Barrier-Gunterslaer, EindhovenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 155m²
37% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime vrijstaande woning in het groene Achtse Barrier

Deze vrijstaande woning aan de Dordognelaan staat in een rustige, groene buurt. Met 155 m² woonoppervlak en een perceel van 488 m² is er veel ruimte. De woning uit 1981 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €630.000 ligt 17% boven het buurtgemiddelde, maar de woning is ook 37% groter dan gemiddeld. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Eindhoven.

De buurt Achtse Barrier-Gunterslaer

De buurt Achtse Barrier-Gunterslaer is een groene woonwijk met veel eengezinswoningen. Bewoners noemen het een 'gezellige buurt met veel groen' en waarderen het park om de hoek. Wel is er soms overlast van vliegtuigen en ligt de buurt dicht bij de snelweg. De buurt telt ruim 3700 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 566 meter of Lidl op 687 meter. Basisschool De Klapwiek zit om de hoek, op 304 meter. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij: Frits Philips mavo/havo/atheneum/gymnasium op 458 meter en Stedelijk College Eindhoven op 491 meter. Het park of plantsoen is op 300 meter. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Uffelen Makelaars op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 630.000
Prijs per m²€ 4.065
Woonoppervlakte155m²
Perceeloppervlakte488m²
Bouwjaar1981
EnergielabelB
BuurtAchtse Barrier-Gunterslaer
WijkAchtse Molen
GemeenteEindhoven

Locatie

Dordognelaan 40, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.8
Fenny
20-07-2024
Gezellige buurt

Gezellige groen buurt dicht bij de stad Eindhoven

7.8
Fenny
09-07-2023
Gezellige buurt met veel groen

Ik woon hier nu 2 jaar in de Achtste barrier, het is een gezellige buurt met veel groen! Voordelen: - een groot park dichtbij je huis - veel groen - 2 kleine winkelcentra Indebuurt met o.a. Jan Linders en Jumbo Nadelen: - soms overlast van vliegtuigen - dicht bij de snelweg - wat achteraf van de stad Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Achtse Barrier-Gunterslaer

Inwoners3.740
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Achtse Barrier-Gunterslaer

Woningvoorraad1.586
Gem. WOZ-waarde€ 372.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Jumbo
Biarritzplein 37
566m
Jumbo
Nederlandplein 103
687m
Lidl
Nederlandplein 114
687m

Scholen

61 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Klapwiek
Basisonderwijs · 256 leerlingen
304m
Frits Philips mavo • havo • atheneum • gymnasium
Voortgezet onderwijs · 1548 leerlingen
458m
Stedelijk College Eindhoven
Voortgezet onderwijs · 1033 leerlingen
491m

Veelgestelde vragen

Over Dordognelaan 40, Eindhoven

Welk energielabel heeft Dordognelaan 40?

De woning aan Dordognelaan 40 in Eindhoven heeft energielabel B.

Is €630.000 een realistische prijs voor deze woning?