Vrijstaande woning te koop: Eilandseweg 32C115, Nederhorst Den Berg
KopenWijdemerenVrijstaande woningenEilandseweg 32C115

Eilandseweg 32C115

Horn- en Kuijerpolder, Wijdemeren

€ 224.000
Buurt Horn- en Kuijerpolder, Nederhorst Den BergBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 250m²
250m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorm perceel

Dit vrijstaande huis uit 1915 staat op een perceel van maar liefst 57.688 m², midden in het groen van Nederhorst Den Berg. De woning heeft 250 m² woonoppervlak en vraagt om een nieuwe eigenaar die de charme van het oude bouwjaar weet te waarderen. De vraagprijs van €224.000 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning in deze regio, zeker met zoveel grond. Vergelijk het aanbod van vrijstaande woningen in Wijdemeren om een beeld te krijgen.

Horn- en Kuijerpolder

De buurt Horn- en Kuijerpolder is een rustige, landelijke omgeving met 1.390 inwoners. Het is een plek waar veel ouderen wonen, maar ook gezinnen met kinderen. De sfeer is er een van ruimte en stilte, ver weg van de stadse drukte. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel groen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn op 1,3 km afstand, of je fietst naar de PLUS of Jumbo op zo'n 5 km. Voor de kinderen is de Meester Kremerschool op 768 meter lopen, en de Warinschool op een kilometer. De dagelijkse boodschappen zijn binnen handbereik, en voor meer voorzieningen rijd je naar het centrum van de gemeente Wijdemeren.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ARENS MAKELAARS | TAXATEURS op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 224.000
Prijs per m²€ 896
Woonoppervlakte250m²
Perceeloppervlakte57688m²
Bouwjaar1915
BuurtHorn- en Kuijerpolder
WijkNederhorst den Berg
GemeenteWijdemeren

Locatie

Eilandseweg 32C115, Nederhorst Den Berg

Buurt statistieken

Gegevens uit Horn- en Kuijerpolder

Inwoners1.390
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Voorstraat 10
1318m
Albert Heijn
Dokter van Doornplein 2
4654m
PLUS
Amsterdamsestraatweg 38
4826m

Scholen

13 binnen 5 km

Meester Kremerschool
Basisonderwijs · 75 leerlingen
768m
Warinschool
Basisonderwijs · 116 leerlingen
1059m
Jozefschool
Basisonderwijs · 250 leerlingen
1488m

Veelgestelde vragen

Over Eilandseweg 32C115, Nederhorst Den Berg

Is €224.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €224.000 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning van 250 m² met een perceel van 57.688 m². Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. Het bouwjaar 1915 betekent wel dat er mogelijk onderhoud nodig is, maar de grond alleen al is veel waard. Het is een scherpe prijs voor wie op zoek is naar ruimte.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijk gebied, ver van het openbaar vervoer. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,5 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg, maar specifieke snelwegen worden niet genoemd. De rust en ruimte wegen op tegen de afstand tot voorzieningen.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1915?

Een huis uit 1915 kan verouderde installaties hebben, zoals elektra en leidingen. Ook isolatie en dubbel glas ontbreken vaak. Het energielabel is niet bekend, maar oudere huizen zijn vaak minder zuinig.