Vrijstaande woning te koop: Garderbroekerweg 48, Voorthuizen
KopenBarneveldVrijstaande woningenGarderbroekerweg 48

Garderbroekerweg 48

Buitengebied Voorthuizen, Barneveld

€ 1.850.000
Buurt Buitengebied Voorthuizen, VoorthuizenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 199m²
70% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 635 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 25 dagen
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Garderbroekerweg

Deze vrijstaande woning uit 2019 ligt aan de rand van Voorthuizen, waar je echt tot rust komt. Met 199 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 10.215 m² is er volop plek voor het hele gezin. De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat je stookkosten laag zijn. De vraagprijs van €1.850.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: in de buurt staan nog 6 andere vrijstaande woningen in Barneveld te koop.

Buitengebied Voorthuizen: landelijk wonen

De woning staat in de buurt Buitengebied Voorthuizen, een rustige, groene omgeving. De buurt telt zo'n 3.645 inwoners en bestaat vooral uit eengezinswoningen (87%). Veel huishoudens hebben kinderen (610 van de 1.020 huishoudens), dus het is een echte gezinsbuurt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een ruime, landelijke wijk met een lage stedelijkheidsgraad.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op twee straten verder (1,9 km) of de Aldi en Jumbo op loopafstand. Basisscholen zijn er genoeg: De Vlindertuin (1,5 km), Openbare Basisschool de Regenboog (1,9 km) en Kon Wilhelminaschool (2,0 km) zijn allemaal om de hoek. Het treinstation ligt op 4,1 km, dus voor een treinreis moet je even de auto pakken. De gemeente Barneveld biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.850.000
Prijs per m²€ 9.296
Woonoppervlakte199m²
Perceeloppervlakte10215m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA+
BuurtBuitengebied Voorthuizen
WijkVoorthuizen
GemeenteBarneveld

Locatie

Garderbroekerweg 48, Voorthuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Voorthuizen

Inwoners3.645
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitengebied Voorthuizen

Woningvoorraad1.191
Gem. WOZ-waarde€ 554.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Smidsplein 21
1888m
Aldi
Kerkstraat 12
2013m
Jumbo
Hoofdstraat 155C
2159m

Scholen

14 binnen 5 km

De Vlindertuin
Basisonderwijs · 163 leerlingen
1479m
Openbare Basisschool de Regenboog
Basisonderwijs · 89 leerlingen
1924m
Kon Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 235 leerlingen
1982m

Veelgestelde vragen

Over Garderbroekerweg 48, Voorthuizen

Welk energielabel heeft Garderbroekerweg 48?

De woning aan Garderbroekerweg 48 in Voorthuizen heeft energielabel A+.

Is €1.850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.850.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€560.357) en ook boven de hoogste prijs in de buurt (€1.400.000). Dat komt doordat deze woning met 199 m² woonoppervlak en een perceel van 10.215 m² uitzonderlijk groot is. De gemiddelde oppervlakte in de buurt is 117 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar voor een vrijstaande woning uit 2019 met energielabel A+ is dit een premium prijs.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 10.215 m², wat extreem ruim is voor een woning in deze buurt. Ter vergelijking: de gemiddelde oppervlakte van koopwoningen in de buurt is 117 m². Met zo'n groot perceel heb je veel mogelijkheden voor een tuin, speelplek voor kinderen, of wellicht een paardenweide. Het is wel belangrijk om te checken wat de bestemming is van het perceel, want dat kan invloed hebben op wat je er mag doen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 50% van de woningen label A+ of beter. Een A+ label zorgt voor lage energiekosten, maar het exacte bedrag hangt af van je gebruik. Je kunt rekenen op een lage energierekening vergeleken met oudere woningen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Voorthuizen, dus je bent aangewezen op de auto voor de meeste ritten. Het treinstation is 4,1 km verderop, dus dat is tien minuten lopen of een paar minuten met de fiets. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op 1,9 km afstand, goed te doen met de fiets of auto.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is De Vlindertuin op 1,5 km, gevolgd door Openbare Basisschool de Regenboog (1,9 km) en Kon Wilhelminaschool (2,0 km). Voor voortgezet onderwijs moet je verder reizen: de dichtstbijzijnde school is 6,3 km verderop.