Vrijstaande woning te koop: Harskamperweg 24, Otterlo
KopenEdeVrijstaande woningenHarskamperweg 24

Harskamperweg 24

Otterlo dorp, Ede

€ 975.000
Buurt Otterlo dorp, OtterloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 132m²
132m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
SPAR op 267m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een groot perceel in Otterlo

Deze vrijstaande woning aan de Harskamperweg ademt de rust van het dorp. Het huis uit 1917 heeft 132 m² woonoppervlak en staat op een ruim perceel van 1568 m². De vraagprijs van €975.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Ede.

Otterlo dorp: rustig en groen

Otterlo dorp is een kleine, rustige kern midden in de natuur. De buurt telt 1420 inwoners, met veel gezinnen en ouderen. Het is een dorp waar je elkaar kent. De buurt Otterlo dorp heeft een dorps karakter met voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven aan de Harskamperweg

De SPAR voor dagelijkse boodschappen zit om de hoek, op twee straten verder. De Ericaschool is ook vlakbij, op loopafstand. Voor de middelbare school moeten kinderen wel verder reizen, naar het voortgezet onderwijs op 11,8 km. De gemeente Ede biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Maaike van Doorn Makelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 975.000
Prijs per m²€ 7.386
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte1568m²
Bouwjaar1917
BuurtOtterlo dorp
WijkOtterlo
GemeenteEde

Locatie

Harskamperweg 24, Otterlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Otterlo dorp

Inwoners1.420
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Dorpsstraat 4a
267m
PLUS
Dorpsstraat 28
3101m
Coop
Edeseweg 118
3876m

Scholen

4 binnen 5 km

Ericaschool
Basisonderwijs · 145 leerlingen
300m
School Met De Bijbel De Zaaier
Basisonderwijs · 224 leerlingen
2860m
De Roedel
Basisonderwijs · 62 leerlingen
3387m

Veelgestelde vragen

Over Harskamperweg 24, Otterlo

Is €975.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €975.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 132 m² in Otterlo. Het perceel van 1568 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar de combinatie van een groot perceel en een rustige dorpslocatie is zeldzaam.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De woning is gebouwd in 1917, wat vaak wijst op matige isolatie, maar zonder label kun je hier geen conclusies aan verbinden.

Hoe is de bereikbaarheid van Otterlo?

Otterlo ligt in de natuur, op 10,8 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg, maar openbaar vervoer is beperkt. De meeste voorzieningen zoals de supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de Ericaschool (basisonderwijs) ligt op 300 meter afstand. Andere basisscholen zoals School Met De Bijbel De Zaaier en De Roedel zijn op 2,9 en 3,4 km. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 11,8 km.