Vrijstaande woning te koop: Hearewei 1A, Sexbierum

Hearewei 1A

Sexbierum, Waadhoeke

€ 645.000
Buurt Sexbierum, SexbierumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 254m²
17% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 384 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 115 dagen
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Hearewei 1A in Sexbierum ademt historie, met een bouwjaar van 1937 en een energielabel B. Met 254 m² woonoppervlak en een perceel van 968 m² is er volop ruimte. De vraagprijs van €645.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Waadhoeke, maar de woning is uniek in zijn soort.

Sexbierum: een dorp met karakter

Sexbierum is een rustig dorp in de gemeente Waadhoeke. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,63. Een bewoner zegt: "Goed, leuke buurt met gezellige mensen." Het dorp telt ruim 1500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, en de helft is koop.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op vijf minuten lopen. Ook de Poiesz en Lidl zijn binnen tien minuten te bereiken. Kinderen kunnen naar IKC De Skeakel, een basisschool om de hoek. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Franeker, zo'n 6,3 km verderop.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van der Wal Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 645.000
Prijs per m²€ 2.539
Woonoppervlakte254m²
Perceeloppervlakte968m²
Bouwjaar1937
EnergielabelB
BuurtSexbierum
WijkSexbierum
GemeenteWaadhoeke

Locatie

Hearewei 1A, Sexbierum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
De jong
02-02-2025
Gezellig

Goed, leuke buurt met gezellige mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Sexbierum

Inwoners1.515
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Sexbierum

Woningvoorraad670
Gem. WOZ-waarde€ 202.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

1 binnen 5 km

SPAR
P.J. Troelstrastraat 2
4590m
Poiesz
Sjaardemastraat 9
5242m
Lidl
Leeuwarderweg 4
5738m

Scholen

7 binnen 5 km

IKC De Skeakel
Basisonderwijs · 173 leerlingen
320m
IKC Toermalijn
Basisonderwijs · 221 leerlingen
4473m
CSG Anna Maria van Schurman
Voortgezet onderwijs · 868 leerlingen
4579m

Veelgestelde vragen

Over Hearewei 1A, Sexbierum

Welk energielabel heeft Hearewei 1A?

De woning aan Hearewei 1A in Sexbierum heeft energielabel B.

Is €645.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €645.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Sexbierum (€362.556) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €582.000. De woning is met 254 m² en een perceel van 968 m² echter aanzienlijk groter dan gemiddeld. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking, maar het is een forse investering.

Hoe is de buurt Sexbierum om in te wonen?

Sexbierum is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. Bewoners geven de buurt een 8,63 en noemen het 'gezellig'. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.