Vrijstaande woning te koop: Herenweg 57, Hoogwoud

Herenweg 57

Hoogwoud Lint, Opmeer

€ 1.199.000
Buurt Hoogwoud Lint, HoogwoudBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 672m²
672m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Aldi op 193m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Herenweg in Hoogwoud ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1857 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl de 672 m² woonoppervlakte en het perceel van 610 m² royale mogelijkheden bieden. Met energielabel C is het een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.199.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Opmeer.

De buurt Hoogwoud Lint

Hoogwoud Lint is een rustige buurt met 245 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. De buurt kent een mix van leeftijden, met zowel jonge gezinnen als ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 11 en een ruime opzet. Bekijk ook de buurt Hoogwoud Lint voor meer informatie.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi en SPAR, beide om de hoek. De Albert Heijn is iets verder, op tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar basisschool De Adelaar, twee straten verder, of naar De Akker of 't Ruimteschip, beide op loopafstand. De gemeente Opmeer biedt een rustige, landelijke omgeving met alle basisvoorzieningen binnen handbereik.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ZIJ Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 oktober 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.199.000
Prijs per m²€ 1.784
Woonoppervlakte672m²
Perceeloppervlakte610m²
Bouwjaar1857
EnergielabelC
BuurtHoogwoud Lint
WijkHoogwoud
GemeenteOpmeer

Locatie

Herenweg 57, Hoogwoud

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoogwoud Lint

Inwoners245
Mannen53%
Vrouwen45%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Aldi
Ooster Boekelweg 1D
193m
SPAR
Burg. Hoogenboomlaan 33
205m
Albert Heijn
Wuiver 4-6
1792m

Scholen

9 binnen 5 km

De Adelaar
Basisonderwijs · 109 leerlingen
548m
De Akker
Basisonderwijs · 61 leerlingen
1406m
Basisschool 't Ruimteschip
Basisonderwijs · 72 leerlingen
1517m

Veelgestelde vragen

Over Herenweg 57, Hoogwoud

Welk energielabel heeft Herenweg 57?

De woning aan Herenweg 57 in Hoogwoud heeft energielabel C.

Is €1.199.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.199.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Hoogwoud. De woning heeft een groot woonoppervlak van 672 m² en een perceel van 610 m², maar het bouwjaar 1857 kan betekenen dat er onderhoud nodig is. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar de unieke uitstraling en ruime opzet kunnen de prijs rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van Hoogwoud?

Hoogwoud is een dorp in de gemeente Opmeer, gelegen in een landelijke omgeving. Het treinstation ligt op 5,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Adelaar is de dichtstbijzijnde, op 548 meter. Ook De Akker (1,4 km) en 't Ruimteschip (1,5 km) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een verder gelegen plaats, zoals Opmeer of Heerhugowaard, op 10,4 km afstand.