Vrijstaande woning te koop: Het Veen 49, Lichtenvoorde

Het Veen 49

Zuid-West, Oost Gelre

€ 975.000
Buurt Zuid-West, LichtenvoordeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 369m²
369m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Lichtenvoorde

Deze vrijstaande woning aan Het Veen 49 ligt in een rustige, groene omgeving. Met 369 m² woonoppervlak en een perceel van 1094 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1997 is goed onderhouden en biedt een fijne woonplek. De vraagprijs van €975.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Oost Gelre.

Buurt Zuid-West

De buurt Zuid-West is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is er groen en kindvriendelijk, met een park op loopafstand. De buurt telt zo'n 515 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel koopwoningen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Lidl, beide op een kwartiertje lopen. De kinderen kunnen naar De Jorisschool, om de hoek, of naar Het Gele Park, twee straten verder. Voor de middelbare school is er Marianum, tien minuten fietsen. De gemeente Oost Gelre biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pillen Assurantiën & Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 975.000
Prijs per m²€ 2.642
Woonoppervlakte369m²
Perceeloppervlakte1094m²
Bouwjaar1997
BuurtZuid-West
WijkLichtenvoorde
GemeenteOost Gelre

Locatie

Het Veen 49, Lichtenvoorde

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuid-West

Inwoners515
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Van Heijdenstraat 17
1467m
Lidl
De Leest 41
1727m
Aldi
De Leest 35
1727m

Scholen

15 binnen 5 km

De Jorisschool
Basisonderwijs · 280 leerlingen
561m
Het Gele Park - Basisonderwijs
Basisonderwijs · 332 leerlingen
1071m
School voor speciaal basisonderwijs; Het Gele park
Speciaal onderwijs · 45 leerlingen
1105m

Veelgestelde vragen

Over Het Veen 49, Lichtenvoorde

Is €975.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €975.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Lichtenvoorde. De woning is met 369 m² woonoppervlak en een perceel van 1094 m² wel ruim. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en de exacte ligging.

Hoe is de buurt Zuid-West om in te wonen?

Zuid-West is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er is weinig criminaliteit en een park op loopafstand. De buurt is kindvriendelijk en heeft een dorps karakter. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loop- of fietsafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisschool De Jorisschool (561 m) en Het Gele Park (1071 m). Voor voortgezet onderwijs is Marianum op 1,8 km afstand. Ook is er speciaal basisonderwijs in de buurt. De scholen zijn goed bereikbaar met de fiets.