Vrijstaande woning te koop: Hoog Soeren 105, Hoog Soeren
KopenApeldoornVrijstaande woningenHoog Soeren 105

Hoog Soeren 105

Hoog Soeren, Apeldoorn

€ 2.950.000
Buurt Hoog Soeren, Hoog SoerenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
44% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorm perceel

Dit is een bijzondere kans: een vrijstaande woning uit 1870 met een perceel van maar liefst 4785 m², midden in de natuur. De woning heeft 71 m² woonoppervlak en energielabel A, wat zuinig is. De vraagprijs van €2.950.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de unieke combinatie van historie, ruimte en ligging. Bekijk ook vrijstaande woningen in Apeldoorn voor vergelijkbaar aanbod.

Buurt Hoog Soeren

Hoog Soeren is een klein dorp midden in de bossen, met slechts 195 inwoners. Het is er rustig en groen. De meeste woningen zijn koopwoningen (78%) en er wonen veel ouderen: 85 van de 195 inwoners zijn 65 jaar of ouder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er ongetwijfeld landelijk en stil. Lees meer over de buurt Hoog Soeren.

Leven in de straat

Het dagelijks leven speelt zich af in de natuur. Voor boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt is AH to go op 4,1 km, gevolgd door Dekamarkt (4,4 km) en SPAR (4,6 km). Basisschoolkinderen gaan naar Openbare Basisschool Berg en Bos (3,5 km) of Openbare Basisschool Spitsbergen (4,1 km). Voor voortgezet onderwijs zijn er scholen in Apeldoorn, zoals het Christelijk Lyceum (3,8 km). De gemeente Apeldoorn biedt alle stedelijke voorzieningen op rijafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Voorthuizen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.950.000
Prijs per m²€ 41.549
Woonoppervlakte71m²
Perceeloppervlakte4785m²
Bouwjaar1870
EnergielabelA
BuurtHoog Soeren
WijkHoog Soeren en Radio Kootwijk
GemeenteApeldoorn

Locatie

Hoog Soeren 105, Hoog Soeren

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoog Soeren

Inwoners195
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

4 binnen 5 km

AH to go
Rijksweg A1 779
4109m
Dekamarkt
Ordenplein 144
4358m
SPAR
Koning Lodewijklaan 168
4627m

Scholen

11 binnen 5 km

Openbare Basisschool Berg en Bos
Basisonderwijs · 200 leerlingen
3538m
Christelijk Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1128 leerlingen
3768m
Walterbosch
Voortgezet onderwijs · 1442 leerlingen
3940m

Veelgestelde vragen

Over Hoog Soeren 105, Hoog Soeren

Welk energielabel heeft Hoog Soeren 105?

De woning aan Hoog Soeren 105 in Hoog Soeren heeft energielabel A.

Is €2.950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is hoog, maar dat past bij de unieke combinatie van een vrijstaande woning uit 1870 met een perceel van 4785 m² en energielabel A. Vergelijkbare woningen met zoveel grond in een bosrijke omgeving zijn zeldzaam. De prijs is marktconform voor dit type aanbod.

Hoe is de bereikbaarheid van Hoog Soeren?

Hoog Soeren ligt afgelegen in de bossen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,7 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg, maar specifieke snelwegen worden niet genoemd. De omgeving is vooral gericht op rust en natuur.

Wat voor onderhoud vergt een woning uit 1870?

Een woning uit 1870 kan specifiek onderhoud vragen, zoals aan de fundering, het dak en de kozijnen. Het energielabel A is gunstig, maar de staat van isolatie en installaties is niet bekend. De makelaar kan hier meer over vertellen.