Vrijstaande woning te koop: Verzetsstrijderspark 2, Apeldoorn
KopenApeldoornVrijstaande woningenVerzetsstrijderspark 2

Verzetsstrijderspark 2

De Parken, Apeldoorn

€ 1.985.000
Buurt De Parken, ApeldoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 471m²
88% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met allure

Deze vrijstaande woning aan het Verzetsstrijderspark 2 in Apeldoorn ademt karakter. Gebouwd in 1931, met een woonoppervlak van 471 m² op een perceel van 1620 m². De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €1.985.000 ligt deze woning aan de hoge kant, ver boven het buurtgemiddelde. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Apeldoorn voor vergelijkbare opties.

De Parken: een groene, centrale buurt

De woning ligt in buurt De Parken, een rustige en groene wijk vlak bij het centrum. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,0. Een bewoner zegt: "Super gezellige mooie buurt maar de ligging zo dicht bij het centrum zorgt voor veel overlast waar niks aangedaan word door handhaving en/of politie." De buurt telt 2.825 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen (85%) en eengezinswoningen (86%).

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi (om de hoek) of de Dekamarkt (twee straten verder). Ook PLUS en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar OBS De Parkenschool (om de hoek) of Gymnasium Apeldoorn (naast de deur). De gemeente Apeldoorn biedt ruime voorzieningen, met parken en restaurants dichtbij.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rodenburg Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.985.000
Prijs per m²€ 4.214
Woonoppervlakte471m²
Perceeloppervlakte1620m²
Bouwjaar1931
EnergielabelE
BuurtDe Parken
WijkNoord
GemeenteApeldoorn

Locatie

Verzetsstrijderspark 2, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Silvie
25-12-2024
Mooie buurt maar veel nadelen

Super gezellige mooie buurt maar de ligging zo dicht bij het centrum zorgt voor veel overlast waar niks aangedaan word door handhaving en/of politie. Eerder een dronken zwerfer in de schuur gehad, die had ingebroken en vaak dronken mensen in de straat. Veel buren zijn nogal opzichzelf gericht en vinden dat ze onze oprit zonder overleg kunnen "lenen" voor meerdere uren.

Buurt statistieken

Gegevens uit De Parken

Inwoners2.825
Mannen51%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit De Parken

Woningvoorraad1.089
Gem. WOZ-waarde€ 707.000
Koopwoningen85%
Huurwoningen15%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Aldi
Koninginnelaan 40c
738m
Dekamarkt
Mercatorplein 15
824m
PLUS
Mercatorplein 61
860m

Scholen

80 binnen 5 km

Gymnasium Apeldoorn
Voortgezet onderwijs · 560 leerlingen
193m
OBS De Parkenschool
Basisonderwijs · 217 leerlingen
299m
Koninklijke Scholen Gemeenschap
Voortgezet onderwijs · 1158 leerlingen
378m

Veelgestelde vragen

Over Verzetsstrijderspark 2, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Verzetsstrijderspark 2?

De woning aan Verzetsstrijderspark 2 in Apeldoorn heeft energielabel E.

Is de vraagprijs van €1.985.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 105% boven het buurtgemiddelde van €970.375. De woning is met 471 m² ook 88% groter dan het gemiddelde in De Parken (250 m²). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €1.043.611, maar dat is inclusief kleinere woningen. Voor een vrijstaand huis van deze omvang is de prijs aan de hoge kant, maar niet ongewoon voor een woning met een groot perceel in een gewilde buurt.