Vrijstaande woning te koop: Kanaalweg 89, Sluiskil

Kanaalweg 89

Kern Sluiskil, Terneuzen

€ 345.000
Buurt Kern Sluiskil, SluiskilBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 337m²
337m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
SPAR op 461m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Kanaalweg in Sluiskil ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1900 geeft het pand een authentieke uitstraling, met royale ruimtes en hoge plafonds. Met 337 vierkante meter woonoppervlak is er plek genoeg voor een groot gezin of wie graag ruimte heeft. De woning staat op een perceel van 373 vierkante meter. De vraagprijs van €345.000 is marktconform voor een vrijstaand huis van dit formaat in de regio. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Terneuzen, dan zie je dat dit een betaalbare optie is.

Kern Sluiskil: een hechte gemeenschap

De woning ligt in de buurt Kern Sluiskil, een dorpse omgeving waar mensen elkaar kennen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Ik ben super tevreden met deze buurt zit je ergens mee is er altijd iemand in de buurt die je wil helpen." De buurt telt ruim 2100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar saamhorigheid voorop staat. Meer over de buurt lees je op de pagina over Kern Sluiskil.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit. Ook de basisschool Het Mozaïek is op loopafstand. Voor de middelbare school moeten kinderen wel wat verder reizen, naar Terneuzen. De omgeving is rustig en groen, met een park of plantsoen op een paar minuten lopen. De gemeente Terneuzen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kuub Makelaars Zeeuws Vlaanderen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 345.000
Prijs per m²€ 1.024
Woonoppervlakte337m²
Perceeloppervlakte373m²
Bouwjaar1900
EnergielabelE
BuurtKern Sluiskil
WijkKern Sluiskil
GemeenteTerneuzen

Locatie

Kanaalweg 89, Sluiskil

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
Wilma kooyman maas
12-09-2025
Ben blij om in onze buurt te wonen.

Ik ben super tevreden met deze buurt zit je ergens mee is er altijd iemand in de buurt die je wil helpen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Sluiskil

Inwoners2.180
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Kerkplein 1
461m
Lidl
Alvarezlaan 40-62
4760m
Albert Heijn
Bellamystraat 141
4775m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool Het Mozaïek
Basisonderwijs · 119 leerlingen
303m
De Argo, locatie Lodewijk College Zeldenrustlaan
Speciaal onderwijs · 6 leerlingen
3979m
Kindcentrum De Steiger
Basisonderwijs · 320 leerlingen
3981m

Veelgestelde vragen

Over Kanaalweg 89, Sluiskil

Welk energielabel heeft Kanaalweg 89?

De woning aan Kanaalweg 89 in Sluiskil heeft energielabel E.

Is €345.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning van 337 m² met een perceel van 373 m² is de prijs marktconform. Het energielabel E betekent wel dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak in dezelfde prijsklasse.

Hoe is de buurt Kern Sluiskil om in te wonen?

De buurt wordt gewaardeerd met een 9,25 uit 1 beoordeling. Bewoners noemen de saamhorigheid en behulpzaamheid. Het is een rustige, dorpse omgeving met veel eengezinswoningen. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 31,3 kilometer afstand. Dat is een flink eind, dus voor openbaar vervoer ben je vooral aangewezen op de bus of de auto.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool Het Mozaïek zit op 300 meter afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Terneuzen, op ruim 6 kilometer. Er zijn ook kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe oud is de woning en wat betekent dat voor onderhoud?

De woning is gebouwd in 1900, dus het is een oud pand.

Wat is het energielabel en wat zegt dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning niet heel zuinig is. Je kunt hogere energiekosten verwachten dan bij een woning met label A of B. Het kan de moeite waard zijn om te kijken naar isolatiemogelijkheden.

Kuub Makelaars Zeeuws Vlaanderen
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Kuub Makelaars Zeeuws Vlaanderen
huispedia.nl