Vrijstaande woning te koop: Kaumeshoek 16, Beringe

Kaumeshoek 16

Buitengebied Achterste Beuken-Hoeve, Peel en Maas

€ 549.500
Buurt Buitengebied Achterste Beuken-Hoeve, BeringeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning aan de Kaumeshoek 16 in Beringe ademt rust en ruimte. Het huis uit 1920 heeft een woonoppervlak van 168 m² en staat op een perceel van maar liefst 10.908 m². Dat is uitzonderlijk veel grond voor een woning in deze prijsklasse. De vraagprijs van € 549.500 is marktconform, zeker gezien de schaarste aan vrijstaande woningen in Peel en Maas met zoveel land eromheen.

De buurt: Buitengebied Achterste Beuken-Hoeve

De woning ligt in de buurt Buitengebied Achterste Beuken-Hoeve, een landelijk gebied met 385 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen (92% van de woningvoorraad). De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen (60 van de 145 huishoudens). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel ruimte.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je het dichtst bij Jumbo op 2,5 km afstand, of je fietst naar Lidl of Albert Heijn op zo'n 2,7 km. Basisschool Onder de Linden ligt op loopafstand (695 m), en voor voortgezet onderwijs kun je naar het Openbaar Buurtcollege Maas en Peel op 3 km. De gemeente Peel en Maas biedt voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 700 m en een restaurant op 500 m.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Coen Absil Onroerende Zaken.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.500
Prijs per m²€ 3.271
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte10908m²
Bouwjaar1920
BuurtBuitengebied Achterste Beuken-Hoeve
WijkBeringe
GemeentePeel en Maas

Locatie

Kaumeshoek 16, Beringe

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Achterste Beuken-Hoeve

Inwoners385
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Kerkstraat 43
2562m
Lidl
Pastoor Huijbenplein 19
2710m
Albert Heijn
Kepringelehof 3
2805m

Scholen

12 binnen 5 km

BS Onder de Linden
Basisonderwijs · 156 leerlingen
695m
Basisschool De Horizon
Basisonderwijs · 102 leerlingen
1951m
Basisschool De Groenling
Basisonderwijs · 277 leerlingen
2208m

Veelgestelde vragen

Over Kaumeshoek 16, Beringe

Is € 549.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 549.500 is marktconform voor een vrijstaande woning uit 1920 met 168 m² woonoppervlak en een enorm perceel van 10.908 m² in Beringe. Vergelijkbare woningen met zoveel grond zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van een ruime kavel en een karakteristiek huis.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13 km afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto of fiets. De omgevingsadressendichtheid is laag (165 adressen per km²), wat past bij het landelijke karakter van de buurt.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1920?

Een woning uit 1920 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld het dak, de fundering of de isolatie. Het energielabel is niet bekend, maar oudere huizen hebben vaak minder goede isolatie.