Vrijstaande woning te koop: Kerkstraat 28, Veessen
KopenHeerdeVrijstaande woningenKerkstraat 28

Kerkstraat 28

Veessen, Heerde

€ 925.000
Buurt Veessen, VeessenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 205m²
205m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1935 staat in het rustige Veessen, een dorp waar de tijd wat langzamer lijkt te gaan. Met 205 m² woonoppervlak en een flink perceel van 1430 m² is er ruimte genoeg. De woning heeft energielabel C, wat voor een huis van deze leeftijd redelijk is. De vraagprijs van €925.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Heerde.

De buurt Veessen

Veessen is een klein dorp met zo'n 460 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen. De meeste huizen zijn koopwoningen, en er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen wat bewoners ervan vinden. De buurt Veessen is een plek waar je elkaar kent.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op omliggende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, Boni, zit op ruim 3 km afstand. Ook Albert Heijn, Aldi en PLUS zijn op loopafstand? Nee, ze zijn allemaal op 3-4 km. Basisschool De IJsselvallei zit om de hoek, op 270 meter. Andere scholen, zoals Kristal Gereformeerde basisschool en Capellenborg, zijn verder weg. De gemeente Heerde biedt voorzieningen op iets grotere afstand.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Haan Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 925.000
Prijs per m²€ 4.512
Woonoppervlakte205m²
Perceeloppervlakte1430m²
Bouwjaar1935
EnergielabelC
BuurtVeessen
WijkHeerde
GemeenteHeerde

Locatie

Kerkstraat 28, Veessen

Buurt statistieken

Gegevens uit Veessen

Inwoners460
Mannen48%
Vrouwen53%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Boni
Langstraat 83
3321m
Boni
Zwolseweg 19-21
3424m
Albert Heijn
Oranjelaan 2
3473m

Scholen

17 binnen 5 km

Basisschool De IJsselvallei
Basisonderwijs · 67 leerlingen
271m
Kristal Gereformeerde basisschool
Basisonderwijs · 116 leerlingen
3046m
Capellenborg
Voortgezet onderwijs · 364 leerlingen
3060m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 28, Veessen

Welk energielabel heeft Kerkstraat 28?

De woning aan Kerkstraat 28 in Veessen heeft energielabel C.

Is €925.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €925.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Veessen. Het huis heeft 205 m² woonoppervlak en een groot perceel van 1430 m², wat de prijs deels verklaart. Er zijn geen vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt bekend, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is. Een taxatie kan uitsluitsel geven.

Hoe is de bereikbaarheid van Veessen?

Veessen is een landelijk dorp, dus je bent afhankelijk van de auto. Het treinstation ligt op 5,8 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt; er zijn geen buslijnen in de gegevens opgenomen. Voor dagelijkse voorzieningen moet je naar omliggende plaatsen.

Wat is de staat van het onderhoud van deze woning uit 1935?

Het bouwjaar is 1935, dus het huis heeft karakter maar vraagt ook onderhoud. Het energielabel C is redelijk voor een woning van die leeftijd. Er zijn geen gegevens over recente renovaties of isolatie.