Vrijstaande woning te koop: Koepelweg 9, Keijenborg
Verkocht onder voorbehoud

Koepelweg 9

Keijenborg, Bronckhorst

€ 795.000
Buurt Keijenborg, KeijenborgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 264m²
264m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene Keijenborg

Deze vrijstaande woning aan de Koepelweg ligt in het rustige buitengebied van Keijenborg. Met 264 m² woonoppervlak en een perceel van 535 m² is er volop ruimte. Het energielabel B betekent een zuinige woning. De prijs van €795.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Bronckhorst.

Keijenborg: een dorpse gemeenschap

Keijenborg is een klein dorp met ongeveer 1.000 inwoners. Het is een hechte gemeenschap, al zijn er geen bewonersreviews beschikbaar om dat te staven. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (85%) en koopwoningen (73%). De buurt Keijenborg is rustig en groen.

Dagelijks leven in Keijenborg

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op twee kilometer afstand, of bij de PLUS en Albert Heijn op 2,5 kilometer. De St. Bernardusschool ligt om de hoek, op 250 meter. Andere basisscholen zijn verder weg, zoals Cbs 't Loo op bijna 4 kilometer. De gemeente Bronckhorst biedt een landelijke omgeving met voorzieningen in de omliggende dorpen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder iQ Makelaars en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 december 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 3.011
Woonoppervlakte264m²
Perceeloppervlakte535m²
Bouwjaar2002
EnergielabelB
BuurtKeijenborg
WijkHengelo
GemeenteBronckhorst

Locatie

Koepelweg 9, Keijenborg

Buurt statistieken

Gegevens uit Keijenborg

Inwoners1.035
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Aldi
Zuivelweg 7
1973m
PLUS
Raadhuisstraat 53
2531m
Albert Heijn
Raadhuisstraat 24
2536m

Scholen

4 binnen 5 km

St. Bernardusschool
Basisonderwijs · 92 leerlingen
254m
Cbs 't Loo
Basisonderwijs · 134 leerlingen
3945m
Basisschool Jan Ligthart
Basisonderwijs · 182 leerlingen
4448m

Veelgestelde vragen

Over Koepelweg 9, Keijenborg

Welk energielabel heeft Koepelweg 9?

De woning aan Koepelweg 9 in Keijenborg heeft energielabel B.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €795.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 264 m² met een perceel van 535 m² in Keijenborg. Het energielabel B draagt bij aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het is goed om de markt in de gaten te houden.

Hoe is de bereikbaarheid van Keijenborg?

Keijenborg ligt in de Achterhoek, op ongeveer 9,4 kilometer van het dichtstbijzijnde treinstation. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In Keijenborg zelf zijn beperkte voorzieningen. De dichtstbijzijnde supermarkt (Aldi) is op 2 kilometer. Basisschool St. Bernardusschool zit op 250 meter. Voor een restaurant of bibliotheek moet je naar het nabijgelegen Hengelo of Doetinchem.