Vrijstaande woning te koop: Oer de Feart 161, Joure

Oer de Feart 161

Joure Wyldehoarne, De Fryske Marren

€ 1.100.000
Buurt Joure Wyldehoarne, JoureBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 353m²
353m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Joure

Deze vrijstaande woning aan Oer de Feart 161 in Joure ademt ruimte en rust. Met 353 m² woonoppervlak en een perceel van 216 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2008 en voorzien van energielabel A+. De woning ligt in een groene, ruime opzet, met een park op een paar minuten lopen. De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk ook eens naar andere vrijstaande woningen in De Fryske Marren voor een beeld van het aanbod.

De buurt Joure, Wyldehoarne

De woning staat in de buurt Joure, Wyldehoarne, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 950 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een groene omgeving met een park om de hoek. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Jumbo, op tien minuten lopen. Ook de Lidl en Poiesz zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals It Haskerfjild en Westermarskoalle, beide op een kwartier lopen. De gemeente De Fryske Marren biedt een ruim aanbod aan voorzieningen, van restaurants tot bibliotheek.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via A7 Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 3.116
Woonoppervlakte353m²
Perceeloppervlakte216m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA+
BuurtJoure Wyldehoarne
WijkJoure
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

Oer de Feart 161, Joure

Buurt statistieken

Gegevens uit Joure Wyldehoarne

Inwoners950
Mannen49%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Geert Knolweg 52A
973m
Lidl
E A Borgerstraat 1-18
1171m
Poiesz
Koningin Julianalaan 16
1370m

Scholen

13 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool It Haskerfjild
Basisonderwijs · 230 leerlingen
1062m
OBS Westermarskoalle
Basisonderwijs · 282 leerlingen
1093m
OBS Twa Fjilden
Basisonderwijs · 41 leerlingen
1334m

Veelgestelde vragen

Over Oer de Feart 161, Joure

Welk energielabel heeft Oer de Feart 161?

De woning aan Oer de Feart 161 in Joure heeft energielabel A+.

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Joure. De woning is echter groot (353 m²), heeft energielabel A+ en is gebouwd in 2008. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Joure, een plaats in Friesland. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,5 km afstand. De auto is dan ook het meest praktisch. De omgevingsadressendichtheid is laag (616), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Wat voor energielabel heeft de woning en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit label is gunstig voor de maandelijkse energiekosten en het wooncomfort. Het is een van de beste labels die je kunt krijgen.