Kopen›Venlo›Vrijstaande woningen›Onderste Molenweg 100

Onderste Molenweg 100

Onderste en Bovenste Molen, Venlo

€ 1.850.000
Buurt Onderste en Bovenste Molen, VenloBuurt
Ruim woonoppervlak van 477m²
477m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
36% van de bewoners is 65 jaar of ouder
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een bijzonder ruim perceel

Aan de Onderste Molenweg 100 in Venlo staat een vrijstaande woning uit 1952, te midden van de rustige buurt Onderste en Bovenste Molen. Met een woonoppervlakte van 477 m² en een perceel van maar liefst 12.158 m² is dit een woning met uitzonderlijk veel ruimte. De vraagprijs van € 1.850.000 is aan de hoge kant, zo blijkt uit de vergelijking met andere vrijstaande woningen in Venlo.

De woning zelf

De woning heeft een energielabel D en is gebouwd in 1952. De makelaar vermeldt geen verdere details over de indeling of het aantal kamers, dus die informatie is niet beschikbaar. Het perceel van ruim 1,2 hectare heeft veel mogelijkheden voor wie van buitenruimte houdt.

Een rustige buurt met veel groen

Met 110 inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een stille, groene omgeving. Bewoners van de wijk Venlo-Zuid geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,4; een van hen noemt het "een leuke gezellige buurt, rustige omgeving". Een ander zegt: "Woon er fijn, allerlei woonvormen, veel groen, speelweides, scholen, kindvriendelijke omgeving." De buurt Onderste en Bovenste Molen is klein, maar de voorzieningen liggen dichtbij.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen kun je doen bij Albert Heijn op 1,3 km of Lidl op 1,3 km. Basisschool IKC De Koperwiek ligt op 824 meter, en het voortgezet onderwijs op 1,5 km. De huisartsenpraktijk Venlo-Zuid en de apotheek zitten beide op ongeveer 1,4 km. Bushalte Venlo, Pelikaanstraat met lijn 1 en 811 ligt op 679 meter, en het treinstation Venlo op 1,7 km. De gemeente Venlo biedt daarmee een complete infrastructuur.

Risico-indicaties op adresniveau

Wel zijn er risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 47 dB en van spoorweglawaai 45 dB, beide niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, al is de woning gebouwd op veengrond, wat kan duiden op houten palen of een ondiepe fundering. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze specifieke woning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sannen Adviseurs aangeboden.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds22 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 1.850.000
Prijs per m²€ 3.878
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 1.835.000

Energie

EnergielabelD
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte535 m²
ObjectoppervlakteKadaster477 m²
Perceeloppervlakte12.158 m²
Inhoud2.506 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers10
Slaapkamers7
Badkamers3
Woonlagen2

Bouw

Soort woningLandhuis, vrijstaande woning
Bouwjaar1952
Type omgevingAan bosrand, aan park, aan rustige weg, beschutte ligging en in bosrijke omgeving

Buitenruimte

TuinTuin rondom
BalkonDakterras aanwezig
GarageVrijstaande stenen garage
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Onderste Molenweg 100, Venlo

Wat is de vraagprijs van deze woning?

De vraagprijs is € 1.850.000 voor een vrijstaande woning met een woonoppervlakte van 477 m² en een perceel van 12.158 m². De prijs per vierkante meter is € 3.878, gebaseerd op de BAG-registratie. De prijs ligt aan de hoge kant ten opzichte van het gemiddelde in de buurt.

Hoeveel kamers heeft deze woning?

De advertentie vermeldt geen aantal kamers, slaapkamers of badkamers. Ook de indeling van de woning is niet beschreven. De woonoppervlakte van 477 m² is wel bekend, maar hoe die ruimte is verdeeld, staat niet in de advertentie.

Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?

Het funderingsrisico is laag, volgens de openbare risicodata. De woning is in 1952 gebouwd op veengrond, wat mogelijk houten palen of een ondiepe fundering betekent. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning.

Welke voorzieningen liggen er in de buurt?

Boodschappen kun je doen bij Albert Heijn op 1,3 km of Lidl op 1,3 km. Basisschool IKC De Koperwiek ligt op 824 meter, en het voortgezet onderwijs op 1,5 km. De huisartsenpraktijk en apotheek zitten op ongeveer 1,4 km. Het treinstation Venlo ligt op 1,7 km.

Hoe is de buurt Onderste en Bovenste Molen?

De buurt is klein met 110 inwoners, waarvan 36% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk Venlo-Zuid geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,4. Een bewoner noemt het "een leuke gezellige buurt, rustige omgeving" en een ander waardeert het groen en de kindvriendelijkheid.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

De advertentie van Sannen Adviseurs vermeldt geen details over de indeling, het aantal kamers of de staat van de woning. Alleen het bouwjaar, het energielabel en de oppervlakten zijn bekend. Verdere woningkenmerken staan niet in de advertentie.