Vrijstaande woning te koop: Oudebildtdijk 110, Oudebildtzijl
23 uur geleden ontdekt
KopenWaadhoekeVrijstaande woningenOudebildtdijk 110

Oudebildtdijk 110

Buitengebied Oudebildtzijl, Waadhoeke

€ 245.000
Buurt Buitengebied Oudebildtzijl, OudebildtzijlBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 137m²
137m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Oudebildtdijk in Oudebildtzijl ademt historie. Het pand uit 1913 heeft een flinke oppervlakte van 137 m² en staat op een ruim perceel van 900 m². Met een energielabel G zijn de stookkosten naar verwachting hoog. De vraagprijs van €245.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Waadhoeke.

Buitengebied Oudebildtzijl

De buurt Buitengebied Oudebildtzijl is een rustig, landelijk gebied met ongeveer 300 inwoners. De meeste woningen zijn koopwoningen (94%) en eengezinswoningen. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,2 personen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi of Poiesz, beide op ruim drie kilometer afstand. Basisscholen zoals IKC De Syl en SWS de Fierljepper zijn op ongeveer twee kilometer afstand. De gemeente Waadhoeke biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2,1 km en een restaurant op dezelfde afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Germeraad Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 245.000
Prijs per m²€ 1.788
Woonoppervlakte137m²
Perceeloppervlakte900m²
Bouwjaar1913
EnergielabelG
BuurtBuitengebied Oudebildtzijl
WijkOudebildtzijl
GemeenteWaadhoeke

Locatie

Oudebildtdijk 110, Oudebildtzijl

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Oudebildtzijl

Inwoners300
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Beuckelaerstraat 35
3074m
Poiesz
Dordtsestraat 19
3294m
Albert Heijn
Warmoesstraat 37
3435m

Scholen

8 binnen 5 km

IKC De Syl
Basisonderwijs · 53 leerlingen
1931m
SWS de Fierljepper
Basisonderwijs · 43 leerlingen
2023m
OBS 't Fonnemint
Basisonderwijs · 224 leerlingen
3220m

Veelgestelde vragen

Over Oudebildtdijk 110, Oudebildtzijl

Welk energielabel heeft Oudebildtdijk 110?

De woning aan Oudebildtdijk 110 in Oudebildtzijl heeft energielabel G.

Is €245.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €245.000 is marktconform voor een vrijstaande woning uit 1913 met 137 m² woonoppervlak en een perceel van 900 m² in het buitengebied van Oudebildtzijl. Het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten, wat de prijs kan drukken.

Hoe is de bereikbaarheid van Oudebildtzijl?

Oudebildtzijl ligt in een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 17,1 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is vrijwel noodzakelijk.

Wat zijn de voorzieningen in de buurt?

Binnen vijf kilometer zijn er drie supermarkten, waaronder Aldi en Poiesz. Basisscholen zoals IKC De Syl en SWS de Fierljepper zitten op ongeveer twee kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar St. Anne (3,6 km). Een huisartsenpraktijk is op 2,1 km.