Vrijstaande woning te koop: Parkzichtlaan 104, Utrecht
Verkocht onder voorbehoud
KopenUtrechtVrijstaande woningenParkzichtlaan 104

Parkzichtlaan 104

Het Zand-West, Utrecht

€ 1.450.000
Buurt Het Zand-West, UtrechtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 198m²
198m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in Utrecht

Deze vrijstaande woning uit 2019 aan de Parkzichtlaan straalt ruimte en rust uit. Met 198 m² woonoppervlak en een perceel van 311 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Met een vraagprijs van €1.450.000 ligt deze woning aan de hoge kant, ook vergeleken met andere vrijstaande woningen in Utrecht.

Buurt Het Zand-West

De woning staat in buurt Het Zand-West, een groene wijk in Leidsche Rijn. De buurt telt ruim 6900 inwoners, met veel gezinnen: bijna de helft van de huishoudens heeft kinderen. Het is een rustige, kindvriendelijke omgeving. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonerservaring gedeeld.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 800 meter. Ook Aldi en Vomar zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is basisschool De Ridderhof twee straten verder (650 meter), en Waterrijk op tien minuten lopen. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier geniet je van de rust van een groene wijk.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Welwonend Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.450.000
Prijs per m²€ 7.323
Woonoppervlakte198m²
Perceeloppervlakte311m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtHet Zand-West
WijkLeidsche Rijn
GemeenteUtrecht

Locatie

Parkzichtlaan 104, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Zand-West

Inwoners6.920
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Het Zand-West

Woningvoorraad2.587
Gem. WOZ-waarde€ 582.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
Ella Fitzgeraldplein 6
813m
Aldi
Ella Fitzgeraldplein 191
938m
Vomar
Ella Fitzgeraldplein 213
1001m

Scholen

87 binnen 5 km

De Ridderhof
Basisonderwijs · 401 leerlingen
654m
Waterrijk
Basisonderwijs · 253 leerlingen
956m
Montessorischool Arcade
Basisonderwijs · 337 leerlingen
986m

Veelgestelde vragen

Over Parkzichtlaan 104, Utrecht

Welk energielabel heeft Parkzichtlaan 104?

De woning aan Parkzichtlaan 104 in Utrecht heeft energielabel A.

Is €1.450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.450.000 ligt 46% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€992.333). De mediaanprijs in Het Zand-West is €750.000. Deze woning is echter een vrijstaande nieuwbouwwoning met energielabel A, wat de hogere prijs deels verklaart. Ter vergelijking: de gemiddelde verkoopprijs in de buurt was het afgelopen jaar €810.250, maar dat betreft alle woningtypen.

Hoeveel kost deze woning per vierkante meter?

De prijs per vierkante meter is ongeveer €7.323 (€1.450.000 / 198 m²). Dat is fors hoger dan het buurtgemiddelde van €5.053 per m². Dit komt doordat het een vrijstaande woning met een groot perceel betreft, terwijl het gemiddelde in de buurt wordt beïnvloed door kleinere en oudere woningen.