Vrijstaande woning te koop: Patrijslaan 11, Best
KopenBestVrijstaande woningenPatrijslaan 11

Patrijslaan 11

Villawijk, Best

€ 1.345.000
Buurt Villawijk, BestBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 346m²
346m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Patrijslaan 11 in Best ademt ruimte en rust. Met 346 m² woonoppervlak op een perceel van 1279 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.345.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in Best. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Best.

Villawijk: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt Villawijk, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 245 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (79%). De meeste woningen zijn koopwoningen (73%). De bevolking is relatief oud: 35% is 65 jaar of ouder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (3 misdrijven) en de ruime opzet spreken voor zich.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 927 meter, of bij Albert Heijn op 1,4 km. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals Br!cks (1,3 km) en De Zevensprong (1,5 km). Het station van Best ligt op 3,7 km afstand. De gemeente Best biedt verder voorzieningen zoals een park op 900 meter en een restaurant op 1,3 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere door Best Intermediair Groep.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.345.000
Prijs per m²€ 3.887
Woonoppervlakte346m²
Perceeloppervlakte1279m²
Bouwjaar1959
EnergielabelA
BuurtVillawijk
WijkBest
GemeenteBest

Locatie

Patrijslaan 11, Best

Buurt statistieken

Gegevens uit Villawijk

Inwoners245
Mannen53%
Vrouwen49%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Jumbo
Eindhovenseweg Zuid 63
927m
Albert Heijn
Wilhelminaplein 6
1423m
Lidl
Wilhelminaplein 78
1503m

Scholen

32 binnen 5 km

Br!cks
Basisonderwijs · 157 leerlingen
1281m
De Zevensprong
Basisonderwijs · 254 leerlingen
1544m
Immanuel
Basisonderwijs · 128 leerlingen
1972m

Veelgestelde vragen

Over Patrijslaan 11, Best

Welk energielabel heeft Patrijslaan 11?

De woning aan Patrijslaan 11 in Best heeft energielabel A.

Is €1.345.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.345.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 346 m² met een perceel van 1279 m² in Best. Het energielabel A en de ruime opzet maken het een aantrekkelijke optie. Vergelijkbaar aanbod in de buurt is schaars, dus de prijs weerspiegelt de schaarste en de kwaliteit van de woning.

Hoe is de buurt Villawijk om in te wonen?

Villawijk is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De bevolking is gemiddeld ouder, met 35% 65-plussers. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de rust en ruimte worden gewaardeerd. Het aantal misdrijven is laag (3), wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand: Br!cks (1,3 km), De Zevensprong (1,5 km), Immanuel (2,0 km) en De Spaaihoeve (2,0 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Best centrum (3,3 km).