Vrijstaande woning te koop: Raadhuisdijk 18, Maasbommel
Onder bod

Raadhuisdijk 18

Kern Maasbommel, West Maas en Waal

€ 650.000
Buurt Kern Maasbommel, MaasbommelBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 622m²
622m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Raadhuisdijk in Maasbommel ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1885 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl de 622 m² woonoppervlak en het ruime perceel van 1742 m² veel ruimte bieden. De woning heeft energielabel C, wat voor een huis van deze leeftijd redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €650.000 is dit een marktconform aanbod voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in West Maas en Waal.

De buurt: Kern Maasbommel

De woning staat in de buurt Kern Maasbommel, een rustige kern met ongeveer 785 inwoners. De buurt kent een mix van huishoudens: veel gezinnen met kinderen en ook een aanzienlijk aantal ouderen. Het is een dorpse omgeving met een lage stedelijkheidsgraad, wat je merkt aan de rust en ruimte. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een veilige buurt is met slechts 6 misdrijven per jaar.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 3,4 km afstand, of bij de Jumbo en Albert Heijn op ruim 5 km. Basisschool St. Lambertus zit om de hoek, op 539 meter. Andere basisscholen zoals De Linde en Klimop zijn ook binnen fietsafstand. De gemeente West Maas en Waal biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Erp Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 februari 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 1.045
Woonoppervlakte622m²
Perceeloppervlakte1742m²
Bouwjaar1885
EnergielabelC
BuurtKern Maasbommel
WijkMaasbommel
GemeenteWest Maas en Waal

Locatie

Raadhuisdijk 18, Maasbommel

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Maasbommel

Inwoners785
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Aldi
Lietingstraat 21
3435m
Jumbo
Kardinaal de Jongstraat 38
5260m
Albert Heijn
Burchtplein 80
5313m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool St. Lambertus
Basisonderwijs · 84 leerlingen
539m
Basisschool De Linde
Basisonderwijs · 37 leerlingen
1506m
Basissch Klimop
Basisonderwijs · 149 leerlingen
1774m

Veelgestelde vragen

Over Raadhuisdijk 18, Maasbommel

Welk energielabel heeft Raadhuisdijk 18?

De woning aan Raadhuisdijk 18 in Maasbommel heeft energielabel C.

Is €650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €650.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 622 m² met een perceel van 1742 m² in Maasbommel. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1885. Vergelijkbaar aanbod in de regio laat zien dat dit een eerlijke prijs is, al hangt de uiteindelijke waarde af van de staat van het onderhoud en de exacte ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Maasbommel?

Maasbommel is een dorp in de gemeente West Maas en Waal. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,1 km afstand. De woning is met de auto goed bereikbaar via regionale wegen. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je aangewezen op de auto of fiets, aangezien de meeste voorzieningen op enkele kilometers afstand liggen.