Vrijstaande woning te koop: Raadhuislaan 10, Wassenaar
KopenWassenaarVrijstaande woningenRaadhuislaan 10

Raadhuislaan 10

De Paauw, Wassenaar

€ 1.875.000
Buurt De Paauw, WassenaarBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 285m²
285m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Raadhuislaan in Wassenaar ademt de sfeer van de jaren dertig, met een royale tuin en veel ruimte. Met 285 m² woonoppervlak en een perceel van 1168 m² is het een flink huis, gebouwd in 1939. De vraagprijs van €1.875.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Wassenaar.

De Paauw: rustig en groen

De woning ligt in buurt De Paauw, een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 1355 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een plek waar gezinnen en ouderen samenwonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld komt van de CBS-cijfers.

Het dagelijks leven

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza, op tien minuten lopen, of bij Albert Heijn en Aldi, die ook om de hoek zitten. Basisschool Herenweg en Montessorischool Wassenaar zijn op loopafstand, net als het Rijnlands Lyceum voor voortgezet onderwijs. De gemeente Wassenaar biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en bibliotheek op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Buise Doedijns Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.875.000
Prijs per m²€ 6.579
Woonoppervlakte285m²
Perceeloppervlakte1168m²
Bouwjaar1939
EnergielabelE
BuurtDe Paauw
WijkNoordoostelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Raadhuislaan 10, Wassenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit De Paauw

Inwoners1.355
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Ekoplaza
Langstraat 63
932m
Aldi
Hofcampweg 57
951m
Albert Heijn
Stadhoudersplein 4
966m

Scholen

34 binnen 5 km

Basisschool Herenweg
Basisonderwijs · 400 leerlingen
574m
Vereniging Nutsschool Wassenaar
Basisonderwijs · 239 leerlingen
610m
Montessorischool Wassenaae
Basisonderwijs · 122 leerlingen
727m

Veelgestelde vragen

Over Raadhuislaan 10, Wassenaar

Welk energielabel heeft Raadhuislaan 10?

De woning aan Raadhuislaan 10 in Wassenaar heeft energielabel E.

Is €1.875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.875.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Wassenaar. Het huis heeft een groot perceel en een flinke oppervlakte, maar het energielabel E kan invloed hebben op de maandlasten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de buurt om te zien of de prijs marktconform is.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E geeft aan dat de woning minder zuinig is. Dat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een woning met label A of B. Het is goed om te weten dat de woning uit 1939 komt, dus isolatie kan een aandachtspunt zijn.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Wassenaar, op 3,3 km van het treinstation. Dat is ongeveer tien minuten fietsen. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid. Voor de auto ben je snel op de N44 richting Den Haag of Leiden.