Vrijstaande woning te koop: Scheldestraat 19, Hengelo
6 uur geleden ontdekt
KopenHengeloVrijstaande woningenScheldestraat 19

Scheldestraat 19

Nijverheid, Hengelo

€ 798.000
Buurt Nijverheid, HengeloBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 243m²
72% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Scheldestraat in Hengelo ademt ruimte en rust. Met 243 m² woonoppervlak en een perceel van 522 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1994 heeft energielabel A, wat duidt op lage stookkosten. De vraagprijs van €798.000 ligt 80% boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de royale afmetingen. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Hengelo.

Buurt Nijverheid: groen en gezellig

De buurt Nijverheid wordt door bewoners gewaardeerd. Een bewoner zegt: "Het is een gezellige buurt. Altijd een fijne buurt gevonden met leuke mensen." Een ander noemt het "gezelligprima" met goede contacten en geen herrie. De buurt telt 4.390 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, om de hoek op loopafstand. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op fietsafstand. Kinderen kunnen naar IKC Erve Hooyerinck, een basisschool op tien minuten lopen. Het Twickel College Borne is een optie voor voortgezet onderwijs. De gemeente Hengelo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Elst&co Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 798.000
Prijs per m²€ 3.284
Woonoppervlakte243m²
Perceeloppervlakte522m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA
BuurtNijverheid
WijkWilderinkshoek
GemeenteHengelo

Locatie

Scheldestraat 19, Hengelo

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.9
Mignon
06-01-2025
Het is een gezellige buurt

Ben hier opgegroeid. Altijd een fijne buurt gevonden met leuke mensen. De nijverheid heeft mooie huizen. Ik heb me nooit onveilig gevoeld hier. Ik ben ook hier op de nijverheid naar school geweest. Heb daar een leuke tijd gehad. Persoonlijk heb ik niks slechts te zeggen over de buurt.

7.8
Leonie
11-12-2024
Gezelligprima

Goede kontakten Geen herrie

Buurt statistieken

Gegevens uit Nijverheid

Inwoners4.390
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Nijverheid

Woningvoorraad2.335
Gem. WOZ-waarde€ 278.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

28 binnen 5 km

PLUS
Agathaplein 100
862m
Jumbo
Woolderesweg 149
1338m
Albert Heijn
Boekeloseweg 26
1726m

Scholen

9 binnen 5 km

IKC Erve Hooyerinck
Basisonderwijs · 284 leerlingen
3229m
Het Twickel College Borne
Voortgezet onderwijs · 328 leerlingen
3536m
KBS de Wheele
Basisonderwijs · 307 leerlingen
3652m

Veelgestelde vragen

Over Scheldestraat 19, Hengelo

Welk energielabel heeft Scheldestraat 19?

De woning aan Scheldestraat 19 in Hengelo heeft energielabel A.

Is €798.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €798.000 ligt 80% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€443.500). Dat is fors, maar de woning is met 243 m² ook 72% groter dan het buurtgemiddelde van 141 m². De prijs per m² is ongeveer €3.284, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €3.090 per m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Nijverheid om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 8,32. Ze noemen het een gezellige buurt met leuke mensen en goede contacten. Het is er rustig en je voelt je er veilig. De buurt heeft veel groen en een mix van leeftijden, met zowel gezinnen als ouderen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is IKC Erve Hooyerinck, op ongeveer 3,2 km afstand. Ook KBS de Wheele en Flora Basisonderwijs zijn bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs is Het Twickel College Borne een optie, op 3,5 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Hengelo ligt op 0,7 km afstand, dus op loopafstand. Dat is handig voor reizen naar Enschede, Deventer of verder.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A. Dat betekent dat hij zeer zuinig is qua energieverbruik. Je kunt lage stookkosten verwachten in vergelijking met woningen met een lager label.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de PLUS is het dichtstbijzijnd op 862 meter, dus op loopafstand. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op fietsafstand bereikbaar.

Elst&co Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.