Vrijstaande woning te koop: Schumanlaan 20, Woerden
KopenWoerdenVrijstaande woningenSchumanlaan 20

Schumanlaan 20

Waterrijk, Woerden

€ 1.475.000
Buurt Waterrijk, WoerdenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 232m²
232m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 344m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Schumanlaan in Woerden ademt ruimte en rust. Met 232 m² woonoppervlak en een perceel van 746 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2009 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €1.475.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Woerden.

Waterrijk: een groene, gewaardeerde buurt

Waterrijk is een rustige, groene buurt in Woerden-Oost. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,5. Een bewoner zegt: "Geweldig, alleen te weinig parkeerplaatsen in de wijk." De buurt telt ruim 3.000 inwoners, vooral gezinnen en stellen. De buurt Waterrijk heeft een dorps karakter, met veel koopwoningen en een lage stedelijkheidsgraad.

Dagelijks leven: voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, twee straten verder. Ook de Aldi is op loopafstand. Kinderen gaan naar de Andersenschool of KBS De Regenboog, beide naast de deur. Het Minkema College voor voortgezet onderwijs zit om de hoek. De gemeente Woerden biedt verder ruime parken en restaurants op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Femme Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.475.000
Prijs per m²€ 6.358
Woonoppervlakte232m²
Perceeloppervlakte746m²
Bouwjaar2009
BuurtWaterrijk
WijkWoerden-Oost
GemeenteWoerden

Locatie

Schumanlaan 20, Woerden

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.5
J
27-12-2025
Amazing

Geweldig, alleen te weinig parkeerplaatsen in de wijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Waterrijk

Inwoners3.115
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
La Fontaineplein 19
344m
Aldi
Frederik Hendriklaan 30
577m
Albert Heijn
Wagenstraat 24
1690m

Scholen

29 binnen 5 km

Minkema College, locatie Steinhagenseweg
Voortgezet onderwijs · 709 leerlingen
169m
Andersenschool
Basisonderwijs · 274 leerlingen
173m
KBs De Regenboog
Basisonderwijs · 366 leerlingen
297m

Veelgestelde vragen

Over Schumanlaan 20, Woerden

Is €1.475.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.475.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Waterrijk. De woning is groot (232 m²) met een ruim perceel (746 m²) en modern bouwjaar (2009). Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of ouder. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Waterrijk, een rustige buurt in Woerden-Oost. Het treinstation van Woerden is ongeveer 3 km verderop, goed te fietsen.

Wat voor type buurt is Waterrijk?

Waterrijk is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen (93%). De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5) en een omgevingsadressendichtheid van 972. Het is er vooral rustig en kindvriendelijk, met veel gezinnen.