Vrijstaande woning te koop: Sint Bartholomeusstraat 18, Poeldijk
KopenWestlandVrijstaande woningenSint Bartholomeusstraat 18

Sint Bartholomeusstraat 18

Poeldijk Centrumgebied, Westland

€ 1.425.000
Buurt Poeldijk Centrumgebied, PoeldijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 225m²
225m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Poeldijk

Deze vrijstaande woning uit 2020 ademt ruimte en luxe. Met 225 m² woonoppervlak en een perceel van 455 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat staat voor een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €1.425.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Westland.

Poeldijk Centrumgebied

De woning staat in de buurt Poeldijk Centrumgebied, een rustige woonwijk. De buurt telt 1.590 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Het is een matig stedelijk gebied, met een omgevingsadressendichtheid van 1.041 adressen per km². Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit op 147 meter. Ook een basisschool en een kinderdagverblijf zijn op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool, WSKO Basisschool De Nieuwe Weg, ligt op 701 meter. Voor het voortgezet onderwijs kun je terecht bij ISW Irenestraat, op 488 meter. De gemeente Westland biedt verder alle voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Olsthoorn Makelaars Westland B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.425.000
Prijs per m²€ 6.333
Woonoppervlakte225m²
Perceeloppervlakte455m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtPoeldijk Centrumgebied
WijkPoeldijk
GemeenteWestland

Locatie

Sint Bartholomeusstraat 18, Poeldijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Poeldijk Centrumgebied

Inwoners1.590
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Poeldijk Centrumgebied

Woningvoorraad822
Gem. WOZ-waarde€ 324.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen49%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jumbo
Rijsenburgerweg 28
147m
Albert Heijn
Dijkstraat 102
1490m
Jumbo
De Raaphorst 4
2585m

Scholen

47 binnen 5 km

ISW Irenestraat
Voortgezet onderwijs · 459 leerlingen
488m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
701m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
702m

Veelgestelde vragen

Over Sint Bartholomeusstraat 18, Poeldijk

Welk energielabel heeft Sint Bartholomeusstraat 18?

De woning aan Sint Bartholomeusstraat 18 in Poeldijk heeft energielabel A.

Is de prijs van €1.425.000 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde koopprijs in Poeldijk Centrumgebied is €922.500, maar dat is gebaseerd op slechts 2 beschikbare woningen. De mediaanprijs is ook €922.500. Deze woning is met 225 m² en een perceel van 455 m² aanzienlijk groter dan gemiddeld, wat de hogere prijs verklaart. Vergeleken met de gemiddelde prijs per m² van €3.813 is deze woning met €6.333 per m² duurder, maar dat past bij een vrijstaande woning van dit formaat.

Hoe zuinig is energielabel A?

Energielabel A is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en lage energiekosten heeft. In de buurt heeft 60% van de woningen ook label A, dus dit is een normaal beeld voor nieuwere woningen in Poeldijk Centrumgebied.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Poeldijk Centrumgebied is 76 dagen. Dat is gebaseerd op 9 verkochte woningen. Het geeft een indicatie van de doorlooptijd, maar kan per woning verschillen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is WSKO Basisschool De Nieuwe Weg op 701 meter. Ook is er een kinderdagverblijf op 600 meter en voortgezet onderwijs (ISW Irenestraat) op 488 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,3 km afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of auto goed bereikbaar.

Wat voor type woningen staan er in de buurt?

In Poeldijk Centrumgebied is 30% van de woningen eengezinswoningen en 51% koopwoningen. De buurt heeft een mix van oudere en nieuwere woningen: 40% is gebouwd voor 1945 en 40% na 2010.

Olsthoorn Makelaars Westland B.V.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Olsthoorn Makelaars Westland B.V.
huispedia.nl
Bekijk
Olsthoorn Makelaars Westland