Vrijstaande woning te koop: Steigerschuit 4, Breskens
KopenSluisVrijstaande woningenSteigerschuit 4

Steigerschuit 4

Breskens, Sluis

€ 799.750
Buurt Breskens, BreskensBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 222m²
78% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Breskens

Deze vrijstaande woning aan de Steigerschuit 4 ademt ruimte en rust. Met 222 m² woonoppervlak op een perceel van 606 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag thuis werkt. Het energielabel A betekent dat je niet op de tocht zit, letterlijk en figuurlijk. De woning uit 2009 is modern en onderhoudsarm. Met een vraagprijs van €799.750 zit deze woning aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor vrijstaande woningen in Sluis ligt lager, maar dit object is ook flink ruimer dan het gemiddelde.

De buurt: Breskens

Breskens is een dorp aan de kust met een gemêleerde bevolking: veel 65-plussers, maar ook gezinnen en werkenden. De sfeer is gemoedelijk en dorps. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een laag aantal misdrijven (70 per jaar) en een rustige stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5). Het is een plek waar je elkaar nog kent. De buurt Breskens biedt een combinatie van rust en voorzieningen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo om de hoek (534 m) of de PLUS (851 m). Kinderen lopen naar de Openbare Basisschool De Zeemeeuw, die op 474 meter ligt, twee straten verder. Voor de middelbare school moeten ze wel wat verder, maar dat is gebruikelijk in deze regio. De supermarkten en scholen zijn binnen handbereik, en de gemeente Sluis biedt een fijne mix van dorpse rust en kustleven.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder WoonCoach en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 799.750
Prijs per m²€ 3.602
Woonoppervlakte222m²
Perceeloppervlakte606m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtBreskens
WijkBreskens
GemeenteSluis

Locatie

Steigerschuit 4, Breskens

Buurt statistieken

Gegevens uit Breskens

Inwoners4.280
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Breskens

Woningvoorraad2.507
Gem. WOZ-waarde€ 277.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen34%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Burgemeester van Zuijenstraat 79
534m
PLUS
Spuiplein 49
851m
SPAR
Dorpsstraat 2
4167m

Scholen

3 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zeemeeuw
Basisonderwijs · 269 leerlingen
474m
Basisschool De Meerstromen
Basisonderwijs · 72 leerlingen
3286m
De Molenkreek
Basisonderwijs · 78 leerlingen
4161m

Veelgestelde vragen

Over Steigerschuit 4, Breskens

Welk energielabel heeft Steigerschuit 4?

De woning aan Steigerschuit 4 in Breskens heeft energielabel A.

Is de prijs van €799.750 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 35% boven het buurtgemiddelde van €591.481, maar dat is logisch: deze woning is met 222 m² veel groter dan het gemiddelde (125 m²). De prijs per m² is €3.603, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €4.549 per m². Dus per vierkante meter betaal je relatief weinig. Het is een royale woning met een modern energielabel, wat de meerprijs deels verklaart.

Hoe is de buurt Breskens om in te wonen?

Breskens is een rustig dorp met een mix van ouderen en gezinnen. Er zijn 4280 inwoners, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen (75%). Het is niet heel stedelijk (stedelijkheidsgraad 4), dus je hebt ruimte en rust. Het aantal misdrijven is laag (70 per jaar). Voorzieningen zoals supermarkten en een basisschool zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft slechts 11,1% van de koopwoningen label A of beter, dus dit is een pluspunt. Het bouwjaar 2009 en het label A wijzen op goede isolatie en moderne installaties.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 474 meter loopafstand zit Openbare Basisschool De Zeemeeuw. Ook zijn er andere basisscholen binnen 5 km, zoals Basisschool De Meerstromen (3,3 km) en De Molenkreek (4,2 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats (11,2 km), maar dat is gebruikelijk in deze regio.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 606 m² groot. Dat is ruim voor een vrijstaande woning. De exacte indeling van de tuin is niet bekend, maar met zo'n perceel heb je zeker voldoende buitenruimte voor een terras, gazon of moestuin.

Is er openbaar vervoer in de buurt?