Vrijstaande woning te koop: Steigerschuit 5, Breskens
KopenSluisVrijstaande woningenSteigerschuit 5

Steigerschuit 5

Breskens, Sluis

€ 1.245.000
Buurt Breskens, BreskensBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 256m²
105% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Breskens

Deze vrijstaande woning aan de Steigerschuit 5 ademt ruimte en rust. Met 256 m² woonoppervlak en een perceel van 545 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2011 en voorzien van energielabel A+. De vraagprijs van €1.245.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Sluis.

De buurt: Breskens

Breskens is een dorp met zo'n 4.280 inwoners, waar relatief veel ouderen wonen (34% is 65-plus). De sfeer is rustig en dorps. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De woningmarkt in de buurt Breskens kent een gemiddelde vraagprijs van €591.481, maar deze woning steekt daar met kop en schouders bovenuit.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Jumbo (op 5 minuten lopen) of PLUS (op 10 minuten lopen). Basisschool De Zeemeeuw zit op loopafstand (508 meter). Voor de middelbare school moet je naar het voortgezet onderwijs op 11,2 km afstand. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 500 meter en een park op 400 meter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere via De Dobbelaere Makelaars en op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.245.000
Prijs per m²€ 4.863
Woonoppervlakte256m²
Perceeloppervlakte545m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA+
BuurtBreskens
WijkBreskens
GemeenteSluis

Locatie

Steigerschuit 5, Breskens

Buurt statistieken

Gegevens uit Breskens

Inwoners4.280
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Breskens

Woningvoorraad2.507
Gem. WOZ-waarde€ 277.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen34%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Burgemeester van Zuijenstraat 79
536m
PLUS
Spuiplein 49
885m
SPAR
Dorpsstraat 2
4158m

Scholen

3 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zeemeeuw
Basisonderwijs · 269 leerlingen
508m
Basisschool De Meerstromen
Basisonderwijs · 72 leerlingen
3250m
De Molenkreek
Basisonderwijs · 78 leerlingen
4151m

Veelgestelde vragen

Over Steigerschuit 5, Breskens

Welk energielabel heeft Steigerschuit 5?

De woning aan Steigerschuit 5 in Breskens heeft energielabel A+.

Is €1.245.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 110% boven het buurtgemiddelde van €591.481, maar dat is logisch: deze woning is met 256 m² veel groter dan het gemiddelde (125 m²) en heeft een A+-energielabel. De hoogste vraagprijs in de buurt is €1.285.000, dus deze woning zit in de top. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Breskens om in te wonen?

Breskens is een rustig dorp met veel ouderen en een dorps karakter. Er zijn basisvoorzieningen zoals supermarkten en een basisschool op loopafstand. Het treinstation ligt op 44 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De stedelijkheid is laag (4 op een schaal van 5), met een omgevingsadressendichtheid van 828 adressen per km².