Vrijstaande woning te koop: Tiendweg 28, Schoonhoven

Tiendweg 28

Willige-Langerak, Krimpenerwaard

€ 2.500.000
Buurt Willige-Langerak, SchoonhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 278m²
278m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand landhuis met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Tiendweg in Schoonhoven ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 278 m² en een perceel van maar liefst 1995 m² is er volop plek voor een gezin dat van groen en privacy houdt. De woning uit 1914 is voorzien van energielabel A, wat duidt op een goede isolatie en lage energiekosten. De vraagprijs van €2.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van dit aanbod. Vergelijk dit met andere vrijstaande woningen in Krimpenerwaard.

Willige-Langerak: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt Willige-Langerak, een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen (93%). De buurt telt ruim 3300 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is er rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. De buurt Willige-Langerak staat bekend om zijn ruime opzet en lage stedelijkheidsgraad.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op een kilometer afstand, of bij de SPAR iets verderop. Basisschool De Knotwilg en obs Koningin Emma zijn beide op loop- of fietsafstand. Ook een kinderdagverblijf vind je om de hoek. De gemeente Krimpenerwaard biedt een mix van landelijk wonen met voldoende voorzieningen binnen handbereik.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Funda en Huispedia, beide door Spirit Vastgoed | NVM Qualis.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.500.000
Prijs per m²€ 8.993
Woonoppervlakte278m²
Perceeloppervlakte1995m²
Bouwjaar1914
EnergielabelA

Locatie

Tiendweg 28, Schoonhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Willige-Langerak

Inwoners3.310
Mannen49%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Cellebroedersstraat 1
989m
SPAR
Doelenplein 10
1302m
SPAR
Waterlinie 62
1451m

Scholen

16 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Ichthus
Basisonderwijs · 281 leerlingen
354m
Rooms Katholieke basisschool de Krullevaar
Basisonderwijs · 105 leerlingen
1238m
Basisschool De Knotwilg
Basisonderwijs · 82 leerlingen
1341m

Veelgestelde vragen

Over Tiendweg 28, Schoonhoven

Welk energielabel heeft Tiendweg 28?

De woning aan Tiendweg 28 in Schoonhoven heeft energielabel A.

Is €2.500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.500.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van bijna 2000 m², de woonoppervlakte van 278 m² en het energielabel A is de prijs marktconform voor een vrijstaande woning van dit formaat in de regio.

Hoe is de bereikbaarheid van Schoonhoven?

Schoonhoven ligt in de Krimpenerwaard, een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 14,3 km afstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1914, met een woonoppervlak van 278 m² en een perceel van 1995 m². Het energielabel is A, wat betekent dat de woning goed geïsoleerd is.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Protestants Christelijke Basisschool Ichthus (354 m) en obs Koningin Emma (1,4 km). Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op 2,3 km afstand.

Hoe is de buurt Willige-Langerak?

Willige-Langerak is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Het is er niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 772. Er zijn weinig voorzieningen direct in de buurt, maar Schoonhoven ligt op fietsafstand.

Wat is de ligging ten opzichte van snelwegen?

De woning ligt in een landelijk gebied.

Spirit Vastgoed | NVM Qualis
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Willige-Langerak

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appTiendweg 28, Schoonhoven
Bekijk