Vrijstaande woning te koop: Valkenburgerweg 69, Nuth
KopenBeekdaelenVrijstaande woningenValkenburgerweg 69

Valkenburgerweg 69

Nuth, Beekdaelen

€ 595.000
Buurt Nuth, NuthBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 401m²
110% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 580 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 82 dagen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Nuth

Deze vrijstaande woning aan de Valkenburgerweg 69 ademt de sfeer van een ruime, klassieke gezinswoning. Met 401 m² woonoppervlak en een perceel van 1371 m² is er volop ruimte voor een groot gezin of wie graag veel leefruimte heeft. Het bouwjaar 1960 geeft de woning een solide uitstraling, en het energielabel D betekent dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €595.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Beekdaelen.

Nuth: een dorp met voorzieningen en groen

Nuth is een dorp waar je alles bij de hand hebt. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners het een 8,07. Een bewoner zegt: "Ik woon al 19 jaar in Nuth, mijn hele leven dus! Dit dorp voelt als een fijne en vertrouwde plek. Alles wat ik nodig heb, is dichtbij: speeltuinen, de bibliotheek, scholen, winkels en zelfs het station." Een ander noemt het "rustig". De buurt telt ruim 4400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, en iets meer dan de helft is koop. Lees meer over de buurt Nuth.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek ligt. Ook de Aldi en SPAR express zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool De Bolster en Bs Stefanus, beide op een paar minuten lopen. Het station van Nuth is twee straten verder. De omgeving leent zich voor wandelingen in het groen, want het park of plantsoen is tien minuten lopen. Ontdek wat de gemeente Beekdaelen te bieden heeft.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Damen Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 oktober 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 1.484
Woonoppervlakte401m²
Perceeloppervlakte1371m²
Bouwjaar1960
EnergielabelD
BuurtNuth
WijkNuth
GemeenteBeekdaelen

Locatie

Valkenburgerweg 69, Nuth

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.3
Lynn
31-03-2025
Nuth: tussen groen en gemak

Ik woon al 19 jaar in Nuth – mijn hele leven dus! Dit dorp voelt als een fijne en vertrouwde plek. Alles wat ik nodig heb, is dichtbij: speeltuinen, de bibliotheek, scholen, winkels en zelfs het station. Daarnaast hou ik van wandelen, en binnen een paar minuten sta ik midden in het groen. Ideaal!

7.9
Cynthia
20-10-2023
Leefbare

Rustig

Buurt statistieken

Gegevens uit Nuth

Inwoners4.445
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Nuth

Woningvoorraad2.290
Gem. WOZ-waarde€ 243.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Jumbo
Markt 21
852m
Aldi
Stationstraat 7
1453m
SPAR express
Van Eynattenweg 1
1561m

Scholen

17 binnen 5 km

Basisschool De Bolster
Basisonderwijs · 288 leerlingen
998m
Bs Stefanus
Basisonderwijs · 105 leerlingen
1307m
Basisschool Hulsberg
Basisonderwijs · 265 leerlingen
2634m

Veelgestelde vragen

Over Valkenburgerweg 69, Nuth

Welk energielabel heeft Valkenburgerweg 69?

De woning aan Valkenburgerweg 69 in Nuth heeft energielabel D.

Is €595.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €595.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 401 m² met een perceel van 1371 m² in Nuth. Het bouwjaar 1960 en energielabel D zijn factoren die de prijs beïnvloeden. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende bedragen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Nuth met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Nuth ligt op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar omliggende steden reizen. De exacte lijnen en frequenties kun je het beste checken bij het OV.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1960?

Een woning uit 1960 heeft vaak aandachtspunten zoals isolatie, leidingen en dak. Het energielabel D geeft aan dat er nog winst te behalen is op het gebied van energiezuinigheid. Denk aan het vervangen van enkel glas of het isoleren van de spouwmuur.

Zijn er scholen in de buurt van deze woning?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Bolster ligt op 998 meter en Bs Stefanus op 1307 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je rekenen op een afstand van 5,1 kilometer, bijvoorbeeld naar scholen in omliggende plaatsen. Er zijn ook kinderdagverblijven in de buurt, zoals op 500 meter afstand.

Hoe is de buurt Nuth qua veiligheid?

In de CBS-data over Nuth staan 111 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een dorp van deze omvang. Bewoners geven in reviews aan dat het er rustig is. Het is altijd goed om zelf een gevoel bij de buurt te krijgen door er een keer rond te lopen.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Nuth?