Vrijstaande woning te koop: Voorhout 155, Rotterdam

Voorhout 155

Molenlaankwartier, Rotterdam

€ 519.000
Buurt Molenlaankwartier, RotterdamBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan het Voorhout in Rotterdam heeft een authentieke uitstraling met een bouwjaar van 1923. Met 78 m² woonoppervlak en een perceel van 166 m² is het een compacte, maar zelfstandige woning in een groene buurt. De vraagprijs van €519.000 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €1.047.949, wat deze woning relatief scherp prijst. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Rotterdam.

Molenlaankwartier: rustig en groen

De buurt Molenlaankwartier kenmerkt zich door ruime, groene straten en veel eengezinswoningen. Het is een rustige woonwijk met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970, en bijna de helft heeft een energielabel D of lager. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS en de AH XL, beide op loopafstand. Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals het Laurens Lyceum en basisschool Jacob Maris, die je binnen tien minuten lopen bereikt. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen op iets grotere afstand.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen aangeboden via NVM Makelaarskantoor G. Kok op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 519.000
Prijs per m²€ 6.654
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte166m²
Bouwjaar1923
EnergielabelE
BuurtMolenlaankwartier
WijkHillegersberg-Schiebroek
GemeenteRotterdam

Locatie

Voorhout 155, Rotterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Molenlaankwartier

Inwoners8.210
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Molenlaankwartier

Woningvoorraad3.522
Gem. WOZ-waarde€ 698.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen29%

Supermarkten

59 binnen 5 km

PLUS
Van Beethovensingel 4
539m
AH XL
Argonautenweg 1
545m
SPAR express
Molenlaan Noord 333
1427m

Scholen

133 binnen 5 km

WOW VO voor havo en vwo
Voortgezet onderwijs · 15 leerlingen
201m
Laurens Lyceum voor Vwo en Havo
Voortgezet onderwijs · 906 leerlingen
214m
De TooropMavo
Voortgezet onderwijs · 420 leerlingen
384m

Veelgestelde vragen

Over Voorhout 155, Rotterdam

Welk energielabel heeft Voorhout 155?

De woning aan Voorhout 155 in Rotterdam heeft energielabel E.

Is de prijs van €519.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs van €519.000 ligt ongeveer 50% onder de gemiddelde vraagprijs in Molenlaankwartier (€1.047.949). De woning is met 78 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 161 m². De prijs per vierkante meter is daarmee relatief hoog, maar de totale prijs is laag voor een vrijstaande woning in deze buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning relatief veel energie verbruikt en de stookkosten naar verwachting hoog zijn. In de buurt heeft 46,9% van de woningen een label D of lager, dus label E is niet uitzonderlijk voor deze omgeving.