Vrijstaande woning te koop: Vordenstraat 21, Tilburg
KopenTilburgVrijstaande woningenVordenstraat 21

Vordenstraat 21

Koolhoven Zuid, Tilburg

€ 959.000
Buurt Koolhoven Zuid, TilburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 227m²
227m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Koolhoven Zuid

Deze vrijstaande woning uit 2009 staat in een groene, rustige buurt. Met 227 m² woonoppervlak en een perceel van 380 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zeer zuinige woning. De prijs van €959.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Tilburg.

Koolhoven Zuid: een gezinsvriendelijke buurt

De buurt Koolhoven Zuid telt ruim 2100 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,9. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op ruim een kilometer afstand, of bij Lidl of PLUS op twee kilometer. Basisscholen zijn er om de hoek: Openbare Basisschool Koolhoven op 7 minuten lopen en Basisschool De Bloemaert op 10 minuten. De gemeente Tilburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via CVDA. Makelaar en Taxateur aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 959.000
Prijs per m²€ 4.225
Woonoppervlakte227m²
Perceeloppervlakte380m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtKoolhoven Zuid
WijkKoolhoven
GemeenteTilburg

Locatie

Vordenstraat 21, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Koolhoven Zuid

Inwoners2.115
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Albert Heijn
Dalempromenade 40
1328m
Lidl
Heyhoefpromenade 115
2151m
PLUS
Heyhoefpromenade 41
2247m

Scholen

28 binnen 5 km

Openbare Basisschool Koolhoven
Basisonderwijs · 537 leerlingen
641m
Basisschool De Bloemaert
Basisonderwijs · 255 leerlingen
938m
Talent - Jan Ligthartschool Driecant
Basisonderwijs · 23 leerlingen
945m

Veelgestelde vragen

Over Vordenstraat 21, Tilburg

Welk energielabel heeft Vordenstraat 21?

De woning aan Vordenstraat 21 in Tilburg heeft energielabel A.

Is €959.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €959.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Koolhoven Zuid. De woning is groot (227 m²) en heeft een energielabel A, wat bijdraagt aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets lager geprijsd, maar de exacte marktprijs hangt af van de staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Koolhoven Zuid?

Koolhoven Zuid ligt in het zuiden van Tilburg, met een treinstation op 1,9 km afstand.

Wat voor type woningen staan er in Koolhoven Zuid?

De buurt bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (84% van de woningvoorraad), waarvan 74% koopwoningen. Het is een rustige, groene wijk met veel vrijstaande en twee-onder-een-kapwoningen.