Vrijstaande woning te koop: Westerkamp 10, Deventer
KopenDeventerVrijstaande woningenWesterkamp 10

Westerkamp 10

Snipperling, Deventer

€ 950.000
Buurt Snipperling, DeventerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 235m²
235m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Westerkamp in Deventer ademt ruimte en rust. Met 235 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 704 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De woning uit 2001 is modern en goed onderhouden. De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Deventer.

Snipperling: een groene, rustige wijk

De woning ligt in de buurt Snipperling, een rustige wijk in Colmschate-Zuid. De buurt telt 350 inwoners en bestaat vrijwel alleen uit eengezinswoningen, waarvan 97% koop. Het is een groene omgeving met veel gezinnen. De CBS-cijfers laten zien dat de meeste inwoners tussen de 45 en 65 jaar zijn, wat bijdraagt aan een stabiele, rustige sfeer.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, op loopafstand om de hoek. Ook de PLUS en Albert Heijn zijn op fietsafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Kindcentrum Rivierenwijk of Kindcentrum Kleurrijk, beide op tien minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is nog dichterbij: Het Stormink ligt twee straten verder. De gemeente Deventer biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via OpenDeur Deventer | NVM makelaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 4.043
Woonoppervlakte235m²
Perceeloppervlakte704m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA+
BuurtSnipperling
WijkColmschate-Zuid
GemeenteDeventer

Locatie

Westerkamp 10, Deventer

Buurt statistieken

Gegevens uit Snipperling

Inwoners350
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Lidl
Deltaplein 15
777m
PLUS
Zwaluwenburg 41
1016m
Albert Heijn
Flora 54
1430m

Scholen

42 binnen 5 km

Het Stormink
Voortgezet onderwijs · 1262 leerlingen
219m
De Zwaluwenburg
Voortgezet onderwijs · 182 leerlingen
1024m
Kindcentrum Rivierenwijk
Basisonderwijs · 314 leerlingen
1051m

Veelgestelde vragen

Over Westerkamp 10, Deventer

Welk energielabel heeft Westerkamp 10?

De woning aan Westerkamp 10 in Deventer heeft energielabel A+.

Is €950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Snipperling. De woning is groot (235 m²) met een ruim perceel (704 m²) en heeft energielabel A+, wat bijdraagt aan lage stookkosten. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Snipperling om in te wonen?

Snipperling is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De buurt heeft 350 inwoners, voornamelijk gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de CBS-data laten een stabiele, veilige omgeving zien met weinig criminaliteit.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand (twee straten verder) ligt Het Stormink, een school voor voortgezet onderwijs. Ook zijn er basisscholen zoals Kindcentrum Rivierenwijk en Kindcentrum Kleurrijk, beide op ongeveer tien minuten lopen. De afstand tot het voortgezet onderwijs is gemiddeld 0,7 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,1 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen of 5 minuten fietsen is. De exacte reistijd hangt af van de route.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A+, wat zeer zuinig is. Dit betekent dat de stookkosten laag zijn en de woning goed geïsoleerd is. Je kunt rekenen op een lage energierekening.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de Lidl is op loopafstand (om de hoek, 777 m). Ook de PLUS (1 km) en Albert Heijn (1,4 km) zijn op fietsafstand. Voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver.

OpenDeur Deventer | NVM makelaar
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.