Vrijstaande woning te koop: Windhoek 3, Wenum Wiesel

Windhoek 3

Agrarischgebied Wiesel, Apeldoorn

€ 1.475.000
Buurt Agrarischgebied Wiesel, Wenum WieselBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 157m²
157m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Windhoek in Wenum Wiesel ademt de sfeer van het platteland. Met een woonoppervlak van 157 m² en een perceel van maar liefst 2440 m² is er volop ruimte. Het huis uit 1936 heeft energielabel D, wat bij een woning van deze leeftijd niet ongebruikelijk is. De vraagprijs van €1.475.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Apeldoorn met een dergelijk perceel.

De buurt: Agrarischgebied Wiesel

De buurt Agrarischgebied Wiesel is een rustige, landelijke omgeving. De buurt telt 965 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 88% is koop. De omgevingsadressendichtheid is laag (116), wat de rust verklaart. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een plek waar je de ruimte hebt.

Leven in de straat

In de directe omgeving vind je dagelijkse voorzieningen op een paar kilometer afstand. Voor de boodschappen kun je terecht bij Jumbo, Dekamarkt of Albert Heijn, allemaal op ongeveer 3 km. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Christelijke basisschool 't Mozaïek (2 km) of Rooms Katholieke Basisschool De Krugerstee (2,2 km). Het treinstation ligt op 7 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via SAMEN met de makelaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.475.000
Prijs per m²€ 9.395
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte2440m²
Bouwjaar1936
EnergielabelD
BuurtAgrarischgebied Wiesel
WijkWenum Wiesel Beemte
GemeenteApeldoorn

Locatie

Windhoek 3, Wenum Wiesel

Buurt statistieken

Gegevens uit Agrarischgebied Wiesel

Inwoners965
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Kosterstraat 3
2937m
Dekamarkt
Torenstraat 29
2953m
Albert Heijn
Houtzagersstraat 6
2998m

Scholen

10 binnen 5 km

Christelijke basisschool 't Mozaïek
Basisonderwijs · 201 leerlingen
2021m
Rooms Katholieke Basisschool De Krugerstee
Basisonderwijs · 160 leerlingen
2186m
PCBO Prinses Beatrix - Sjofar
Basisonderwijs · 118 leerlingen
2863m

Veelgestelde vragen

Over Windhoek 3, Wenum Wiesel

Welk energielabel heeft Windhoek 3?

De woning aan Windhoek 3 in Wenum Wiesel heeft energielabel D.

Is €1.475.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.475.000 is aan de hoge kant, maar dat is niet vreemd voor een vrijstaande woning met een perceel van 2440 m² in een landelijke omgeving. Vergelijkbare woningen met zoveel grond zijn schaars. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het huis en de exacte ligging. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten.

Hoe is het energielabel D te verklaren?

Het energielabel D is gebruikelijk voor een woning uit 1936. Dat betekent dat er waarschijnlijk nog verbeteringen mogelijk zijn, zoals isolatie of een zuinigere verwarmingsinstallatie. Label D is gemiddeld voor een woning van deze leeftijd, maar het is goed om te weten dat je energiekosten hoger kunnen uitvallen dan bij een modernere woning.